Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
SENIOR - ŠIKOVNÉ RUCE NAŠICH SENIORŮ · 20. – 23. června 2024

Informace pro vystavovatele

SENIOR - ŠIKOVNÉ RUCE NAŠICH SENIORŮ Aktuality Informace pro vystavovatele Vyhlášení soutěže šikovné ruce Program 2024 Záštity Otevírací doba a vstupné

Centrum sociálních a zdravotních služeb Poděbrady, o.p.s.
vyhlašuje XXIV. ročník soutěže
Šikovné ruce našich seniorů – pro radost a potěšení

Soutěž je určena pro uživatele terénních sociálních služeb, kluby důchodců a ostatní seniorské skupiny (STP, SPCCH, Sdružení Parkinson a další), domovy pro seniory a pro seniory žijící v domácnostech. Cílem soutěže je motivovat seniory k činnostem na zadané téma, podpořit jejich talent a umožnit jim prezentovat své práce ostatním.

Všechny práce budou prezentovány na Výstavišti v Lysé nad Labem v rámci celorepublikové výstavy Senior – Šikovné ruce našich seniorů, která se uskuteční od 20. do 23. června 2024 společně s Lázeňským veletrhem a výstavou Květy. Nejlepší práce budou vyhodnoceny a oceněny 21. června 2024 v rámci slavnostního kulturního programu na výstavišti.
Soutěží se v činnostech ruční práce a literární práce.

Ruční práce vyrobené v průběhu posledního roku z různých materiálů a technik (např. vyšívání, háčkování, pletení, malování, práce ze dřeva, kovu, hlíny, atd.) přihlaste do 24. května 2024.

Literární práce na téma „Jak jsem udělal ostudu“ nebo „Příroda je elixír mládí“

Propozice

Přihláška do soutěže

Informovaný souhlas

Seznam prací - vzor k vyplnění