Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Pro média

Tisková zpráva k výstavě Domov a teplo 2023

Ve dnech od 8. do 10. Září 2023 proběhne na výstavišti v Lysé nad Labem trojlístek veletrhů, Domov a teplo, Úsporná domácnost a Jiřinkové slavnosti 2023.

Již 29. ročník výstavy Domov a teplo vám přinese novinky z oblasti moderního vytápění, úspory energie, stavebních materiálů, bytových doplňků a nábytku. Odborníci vám poradí s výběrem nového kotle nebo krbových kamen a vším, co k vytápění patří. Za výhodné ceny nakoupíte krbová kamna, kotle, podlahové vytápění, tepelná čerpadla, ohřívače vody, kamnářský materiál nebo tepelné izolace. Pokud nevíte čím a jak správně ošetřit dřevo na zimu, pak určitě doražte, abyste se dozvěděli, jaké barvy a laky použít. A nebude chybět ani nabídka stavebního materiálu.

Částí výstavy, která je tradičně věnována pěknému bydlení, je expozice, v níž firmy nabídnou nábytek, sedací soupravy, postele, dveře, bytový textil a dekorace.
Druhým lístkem z trojlístku výstav je veletrh Úsporná domácnost.
Kouzelnou atmosféru Jiřinkových slavností již tradičně vytvoří expozice rozkvetlých jiřin a gladiol včetně zajímavého doprovodného programu.

Budeme se těšit v termínu od 8. do 10. Září 2023 na viděnou!