Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty

Jak se k nám dostanete

Na Výstaviště v Lysé nad Labem se snadno dostanete vlakem, na kole, ale i autem. Doporučujeme preferovat vlakové spojení, je ideální ve směru od Prahy, ale i od Kolína.
Adresa: Masarykova 1727, 289 22 Lysá nad Labem

Na výstavu vlakem

Město Lysá nad Labem leží na významné železniční křižovatce, kde každý den zastavuje na 170 osobních vlaků a rychlíků i v půlhodinovém intervalu ze směrů od Prahy, Kolína, Ústí nad Labem a Milovic. Dálkovou osobní dopravou rychlíky je přímé spojení například s Prahou, Kolínem, Mělníkem, Litoměřicemi, Ústím nad Labem, Chlumcem nad Cidlinou, Hradcem Králové, Jaroměří, Trutnovem, Týništěm nad Orlicí, Častolovicemi, Žamberkem, Letohradem atd. V blízké Praze a v Kolíně je možné přestoupit na dálkové spoje do celé České republiky. Informace o vlakovém spojení, cenách jízdenek a o výhodných slevách je možno získat v každé železniční stanici Českých drah nebo na internetové adrese www.cd.cz. Pro Pražany je možné využití jízdenky Pražské integrované dopravy. Lysá nad Labem se nachází ve třetím pásmu viz. https://pid.cz/wp-content/uploads/mapy/schemata-trvala/a5_tarifni_pasma_zeleznice.pdf

Na výstavu autobusem

U nádraží Českých drah se nachází i autobusové nádraží, které spojuje Lysou nad Labem s místy, kde vlak nezastavuje. Pro hladké nalezení vašeho spoje doporučujeme https://jizdnirady.idnes.cz/autobusy/spojeni/

Parkování pro autobus je připraveno v ulici 9. května pod nadjezdem.

Na výstavu na kole

Cyklostezek a cyklotras v okolí Lysé nad Labe je celá řada. Nejfrekventovanější je trasa podél řeky Labe. Pro přesné napojení však doporučujeme využití portálu www.mapy.cz, kde zadáte ve vyhledávači trasy kolo a mapy vás přivedou až k bráně výstaviště, popřípadě k nově vybudované cyklověži, která naráz uschová až 100 kol a leží v těsné blízkosti jižního vchodu do areálu výstaviště.

Výstaviště Lysá nad Labem
Adresa: Masarykova 1727, 289 22 Lysá nad Labem

Na výstavu autem

Výstaviště v Lysé nad Labem leží na propojce dálnic D10 a D11. Nejblíže je vzdálena dálnice Praha – Hradec Králové, kde řidiči využijí EXIT 18 směr Lysá nad Labem. Dálnice Praha – Liberec D 10 je vzdálena necelých 12 kilometrů a řidiči sjíždí na Benátky nad Jizerou. Bez dálničních poplatků přijedete do Lysé nad Labem ze směrů Stará Boleslav, Nymburk, Mladá Boleslav a Kolín. Pro hladkou jízdu doporučujeme využití aplikace https://www.waze.com/cs/. V Lysé nad Labem nejpohodlněji zaparkujete v areálu výstaviště v Lysé nad Labem (zpoplatněno 100,00 Kč/den). Dále u nádraží ČD, kde je několik odstavných ploch vč. parkoviště P+R. Při zaplnění těchto parkovišť doporučujeme využít odstavnou plochu v areálu u náměstí viz. níže uvedená mapa. V žádném případě neparkujte na zelených plochách, chodnících a v křižovatkách. Všechny případné přestupky bude řešit městská policie.

Parkování v Lysé nad Labem