Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰
Veletrh pro lidi, kteří nezůstávají sedět doma; 24. ročník celostátní výstavy uměleckých prací seniorů v okruzích ruční práce a literární práce.

SENIOR - ŠIKOVNÉ RUCE NAŠICH SENIORŮ

čtvrtek 20. – neděle 23. června 2024
Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele Vyhlášení soutěže šikovné ruce Program 2024 Záštity Otevírací doba a vstupné

Výstava Senior je především o síle a odhodlání překonávat překážky a žít plnohodnotný život navzdory postižení, či vyššímu věku a právě tím dokáže oslovit úplně každého.
V odborné části výstavy najdou návštěvníci nabídku pomůcek a služeb pro různé druhy handicapů, zdravotní poradny a odborné semináře. Prezentovat se budou zařízení sociální péče všech typů a rovněž tu budou vystavovatelé se zbožím nezbytným pro každodenní život. Lidí, kteří potřebují pomoci, ať z důvodu věku, fyzického či psychického postižení, tak z důvodu sociálního handicapu, bude stále přibývat. A protože specializovaných akcí pro tento segment obyvatelstva je jako šafránu, předpokládáme, že výstava Senior se bude i nadále rozvíjet.

Šikovné ruce našich seniorů
Naprosto výjimečná výstava rukodělných prací ze soutěže Šikovné ruce našich seniorů se uskuteční již po čtyřiadvacáté. Okruhy činností jsou ruční práce a literární práce. Víc jak tři a půl tisíce výstavních exponátů, které zaplní celou výstavní halu, se jistě setká se stejným nadšením návštěvníků, jako ve všech předchozích ročnících. Připravujeme rovněž atraktivní doprovodný program.

Aktuality

Partneři výstavy

Mediální partneři

Manažer výstavy

Radka Vojtíšková

E-mail: vojtiskova@vll.cz
Mobil: 724 395 810