Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

MEYRA iGO je první mikroskútr, ideální společník do interiéru

Aktualita vydána 14. 6. 2018 v 06:37
Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele Vyhlášení soutěže šikovné ruce Program 2024 Záštity Otevírací doba a vstupné

Novinka pro zákazníky, kteří hledají možnost pohybu ve velmi malých prostorech. Mikroskútr iGO od značky MEYRA je velice kompaktní a jeho poloměr otáčení začíná již na 50 cm – perfektní do domácnosti! Díky svému technickému provedení umožňuje mikroskútr iGO velmi pohodlný přesun s jednoduchým ovládáním. Díky lehkému způsobu sestavení a rozložení do tří dílů šetří místo a umožňuje nekomplikovaný transport (převoz) v osobním autě. Motory 200 W zvládnou hmotnost uživatele až 120 kg a ani vyšší koberce pro něj nejsou překážkou.

Značka MEYRA je celosvětově známá. Na českém trhu působí značka MEYRA od roku 1991. Moto firmy MEYRA „usnadníme lidem pohyb“ nejlépe vystihuje cíl, tedy snahu zkvalitnění života seniorům a lidem s handicapem.

Produkty jsou nezbytnými společníky osob se zdravotním postižením nebo sníženou pohyblivostí, kteří jim pomáhají překonávat drobné i velké překážky, jimž čelí v každodenním životě.

Díky kamenným prodejnám a odborným poradcům mají zákazníci možnost návštěvy a vyzkoušení vozíků a pomůcek přímo na místě. Nabízí široký sortiment mechanických a elektrických vozíků, pomůcek do koupelny a WC, sebeobslužných pomůcek a zvedáků.

Více informací o produktech najdete na webových stránkách.

Zástupci firmy MEYRA se na Vás budou těšit na hale B.