Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
Největší auto-moto veterán burza a prodejní výstava veteránů v ČR v krytých halách.

PODZIMNÍ RETRO GARÁŽ

23. listopadu 2024 · Výstaviště Lysá nad Labem
PODZIMNÍ RETRO GARÁŽ Pro vystavovatele Otevírací doba a vstupné

Desítky veteránů a nepřeberné množství dílů na prodej

V sobotu 23. 11. 2024 již tradičně zaplní celý areál výstaviště veteránská burza Retro Garáž. V moderních výstavních pavilónech výstaviště v Lysé nad Labem máte 2x ročně (na jaře a na podzim) jedinečnou možnost nakoupit a prodat vše, na co jste na klasických veteránských „burzách“ zvyklí. Retro Garáž už pravidelně nabízí skutečně mnoho a to od kompletních strojů, přes nové, replikové nebo staré a původní náhradní díly až po spousty dalších předmětů spojených s veteránismem a nejen to. Na akci svou práci prezentují i renovační dílny a řemeslníci.

Živé aukce veteránů nebudou chybět

Retro Garáž pravidelně přináší všem návštěvníkům naprosto unikátní a nevšední zážitek v podobě živých aukcí / dražeb auto-moto veteránů.
Přijďte si přihodit a zažít ten adrenalin! A kdo ví, třeba to budete právě Vy, kdo se stanete vítězem naší živé aukce.

V aukční nabídce až 30 strojů od nejmenších československých mopedů přes dospělé a velmi vzácné motocykly (i prvorepublikové Jawa, Praga, ČZ a další) až po krásné automobily (Praga, Tatra, Škoda, Wikov a další).

Oblíbená veteránská tombola nesmí chybět

Tradičním zpestřením programu Retro Garáže je oblíbená veteránská tombola. V tombole ceny v hodnotě cca 100.000 Kč – poukazy jednotlivých renovačních dílen např. na repasi helmy “kokosky” / na chemické čištění moto motoru / na chromování dílů / spousty dárků a cen od vybraných prodejců, partnerů akce nebo i originální dárky Retro Garáž.
Hlavní cenou tomboly je vždy krásný motocykl Jawa nebo ČZ - každá návštěvnická vstupenka je slosovatelná, takže každý může vyhrát!

Vstupné: 150 Kč / osoba (děti do 150cm výšky zdarma)

Manažer výstavy

Ing. Pavel Kočí

E-mail: info@retro-garaz.cz
Mobil: 607 257 309