Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Společnost V-GARDEN na výstavě Jarní Zemědělec 2023!

Aktualita vydána 16. 3. 2023 v 13:36
Hlavní stránka výstavy Aktuality Záštita Informace pro vystavovatele Otevírací doba a vstupné Doprovodný program Seznam vystavovatelů

Společnost V-GARDEN s.r.o. je ryze českou obchodní a výrobní společností založenou v roce 2004, která je zaměřena na distribuční a velkoobchodní prodej zahradní techniky, robotických sekaček, saun , infrasaun a zahradního nábytku předních světových výrobců značek: WEIBANG, VeGA, PUBERT, ZCS, ACTIVE, HEALTHLAND, RETIGRITTI, MFG, CRESPO, STARPLAST, FARELEK, EUROM, VERDEMAX a EUROSYSTEMS. V-GARDEN s.r.o. je zároveň i výhradním zástupcem většiny těchto značek pro Českou republiku a Slovenskou republiku.

Na výstavě Jarní Zemědělec 2023 budou vystavovat:

Robotické sekačky TECHLine italského výrobce ZCS. Italská společnost Zucchetti Centro Sistemi S.p.A. se stala světovým lídrem v oblasti robotiky a automatizace. Na trhu po dobu 20 let jsou robotické sekačky TECHline firmy Zucchetti ideální volbou pro ty, kteří hledají profesionalitu, technologické inovace a dokonalost v kombinaci s respektem k životnímu prostředí. V nabídce naleznete širokou škálu poloautomatických bezdrátových i plně automatických robotických sekaček určených pro pozemky od 200 m 2 do 20.000 m 2 .

WEIBANG – Garden Machines je nadnárodní společnost zabývající se designem a výrobou zahradní techniky s obchodním sídlem společnosti v belgických Antverpách.
Vysoce kvalitní technika značky WEIBANG, zahrnuje škálu benzinových a AKKU pojezdových sekaček s kardanovou hřídelí, nejen pro komunální využití, travní profesionální traktory, provzdušňovače, drtiče a elektrocentrály.
Robustnost, komfort, spolehlivost a vynikající poměr výkon-cena jsou hlavními znaky této značky, která si postupně získává oblibu u stále širší veřejnosti po celém světě.


Italský výrobce Eurosystems se zabývá výrobou zahradní a zemědělské techniky určené pro zemědělce, zahradníky, vinaře, sadaře a stavební firmy. Nesmírnou výhodou některých produktů je multifunkčnost strojů.
Od roku 1980 se Eurosystems specializoval na přizpůsobení jejich produktů pro potřeby širokého spektra zákazníků a stali se globálním partnerem několika mezinárodních značek.
Výrobky Eurosystems jsou vyráběny v Itálii za použití nejnovějších technologií přímo ve výrobních halách společnosti, kde probíhá kompletní výroba a montáž strojů a zařízení.