Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
58. veletrh zemědělství, zahrádkářství a potravinářství POTRAVINÁŘSKÝ VÝROBEK STŘEDOČESKÉHO KRAJE

JARNÍ ZEMĚDĚLEC A VELETRH ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY

20. - 24. března 2024 09:00 - 17:00
JARNÍ ZEMĚDĚLEC A VELETRH ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY Aktuality Záštita Informace pro vystavovatele Otevírací doba a vstupné Doprovodný program Seznam vystavovatelů

Oslava prvních jarních dnů proběhne u nás na lyském výstavišti. Již padesáté osmé pokračování této největší zahrádkářské, zahradnické a zemědělské události, představuje pádný důkaz o všeobecné oblibě této akce mezi všemi odborníky i širokou veřejností. Jako každoročně představí vystavovatelé široký sortiment jarních květin, osiv, stromků, keřů, postřiků a zahradnických pomůcek, doplněných o zemědělskou a zahradní techniku.

Výstava Zemědělec uspokojí svým zaměřením zástupce z řad odborné i laické veřejnosti. Téměř 200 tuzemských či zahraničních vystavovatelů nabídnou to nejlepší ze svého sortimentu. V rámci pětidenní výstavy se mohou návštěvníci těšit po celou dobu na bohatý doprovodný program.

A již po čtvrté pro Vás připravujeme FESTIVAL DECHOVKY 2024. V průběhu celých pěti dnů se Vám představí mnoho dechových orchestrů zvučných jmen.

V průběhu sobotního dopoledne proběhne slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „Potravinářský výrobek Středočeského kraje“. Vítězní aktéři soutěže získají kýžený certifikát, který opravňuje výrobce oceněného potravinářského výrobku k užívání ochranné známky s logem soutěže. Toto ocenění si již získalo oblibu a uznání mezi výrobci i zákazníky. V hale „B“ u stánku Středočeského kraje budou moci návštěvníci tyto výrobky jak ochutnat, tak i zakoupit.

Návštěvníci se mohou těšit na zahradnické trhy, kde budou mít možnost nákupu jak rostlinný materiál, tak potřeby a pomůcky pro zahradu. V prodeji budou okrasné i ovocné dřeviny, růže, cibuloviny, osiva, sadba, balkonové rostliny, jahodníky či trvalky, skleníky, pařníky, zahradní nábytek, pergoly a velký výběr zahradní techniky od několika prodejců.


FARMA MLÁĎAT
Již potřetí se návštěvníci mohou těšit na zvířátka z farmy - přesněji řečeno na mláďátka zvířátek, která žijí běžně u nás na farmách a pro ty nejmenší bude v rámci této výstavy připravena naučná stezka, aby si od nás odnesly nějaké nové vědomosti.

NOMENKLATURA:

Aktuality

Soutěž v pojídaní Chilli
Přihláška do soutěže v pojídání chilli - Jarní Zemědělec 2024 výstaviště Lysá nad Labem Termín akce: sobota 23. 3. 2024 od 13:30 do 14:30hodin …
Japonské malotraktory na veletrhu v Lysé!
Firma BiosImport s.r.o. se zabývá dovozem repasovaných japonských malotraktorů osvědčených tradičních značek Kubota, Iseki, Yanmar. A jaké modely…
Bateriový systém společnosti Cramer ČR na výstavě Jarní Zemědělec 2024
CRAMER 82V BATERIOVÝ PROGRAM - Veškerá síla bez benzínu. Profesionální uživatelé tradičně považovali benzínovou zahradní techniku za jedinou možnost…

Otevírací doba

středa 20. března 09:00 - 17:00
čtvrtek 21. března 09:00 - 17:00
pátek 22. března 09:00 - 17:00
sobota 23. března 09:00 - 17:00
neděle 24. března 09:00 - 17:00

Vstupenky

Běžné vstupné (dospělí): 150 Kč
Běžné vstupné (dospělí) (20 a více osob): 120 Kč
Studenti (seznam s razítkem školy): 1 + 1 Zdarma
Zdarma (Děti do 130 cm, ZTP/P): Zdarma

Partneři výstavy

Mediální partneři

Manažer výstavy

Eva Švecová

E-mail: svecova@vll.cz
Mobil: 734 311 949