Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
Výstava hospodářských zvířat i s jejich mláďaty. Výstava oblíbená u dětí i dospělých.

FARMA

20. - 24. března 2024 09:00 - 17:00 · Výstaviště Lysá nad Labem
FARMA Pro vystavovatele Otevírací doba a vstupné OTEVÍRACÍ DOBA A VSTUPNÉ

Přijďte se podívat, ať i Vaše děti vědí, kdo všechno žije na farmě.
Bůůůů…Už jste to slyšeli? I letos na jaře dorazím na výstavu FARMA.
A budu tam nejen já, ale i moji kamarádi…velcí i malí.
A většina z nás je velmi krotká, takže vaše lidská mláďata si nás budou i moci pohladit.dozvědí se o nás spoustu informací…joo a bůůůů taky budou moci soutěžit a odnést si malou pozornost.
Se vším nám moc pomáhá Farma a Minimlékárna Tehov, která přiveze nejen nás, ale i své výborné farmářské produkty.
Tak bůůů bůůů…už se na vás moc těšíme.

Aktuality

Další soutěžící na našem kempu budou osm jaloviček z chovu 1. zemědělské a.s Chorušice. Nejprve bych vám velice ráda představila čtyři jalovice holštýnského skotu, z nichž jedna je ve variantě RED. Tyto holčičky jsou rozmazlená půlroční telátka, se kterými se od malička pracuje na jejich sociálních dovednostech a přípravě na výstavy. Dalšími malinkými slečnami jsou tři tříměsíční jalovice plemene Brown Swiss. Tyto tři miminka se zatím opravdu spíše jen mazlí, ale zároveň je formou hry učíme zvykat si na výstavy, stejně jako jejich starší kolegyně. Poslední zástupkyní z této farmy je jalovice také plemene Brown Swiss, která je již rok a šest měsíců stará a stává se tak nejstarší účastnicí našeho kempu. Všechny výše zmíněné jalovice z tohoto chovu pocházejí z výjimečných a exteriérově významných rodin, jako jsou například Koba, Lucille, Metaxa, Calvado, Herradura a Lagavulin. Jejich exteriérové predispozice ukazují na neobyčejnou jemnost těchto zvířat. Nenechte si ujít jejich soutěž, která se uskuteční 24. 3. 2024 na výstavišti v Lysé nad Labem.

víc
Organizátor soutěže Farma Tehov!

Dalším chovem, který poskytne jalovice na kemp, je Farma a minimlékárna Tehov, jež je sídlem firmy INPLEM s.r.o. Tato firma rovněž zajišťuje organizaci této akce. INPLEM posílá na kemp pět jaloviček různých věkových kategorií. Nejmladší jalovici je dva měsíce a zároveň je to nejmladší jalovice na celém kempu. Další jalovice jsou ve věku devíti a deseti měsíců, a dvěma nejstarším jalovicím je jeden rok. Všechny tyto slečny jsou od malička mazleny zaměstnanci farmy a dětmi, které zde mají každotýdenní kroužek. Tyto děti také budete moci vidět 24. 3. 2024 soutěžit o titul nejlepšího malého vodiče ve své kategorii. Nenechte si ujít tuto příležitost zjistit, jak vás nejmenší generace dokáže překvapit a co všechno umí.

víc

Otevírací doba

středa 20. března 09:00 - 17:00
čtvrtek 21. března 09:00 - 17:00
pátek 22. března 09:00 - 17:00
sobota 23. března 09:00 - 17:00
neděle 24. března 09:00 - 17:00

Vstupenky

Běžné vstupné (dospělí): 150 Kč
Běžné vstupné (dospělí) (20 a více osob): 120 Kč
Studenti (seznam s razítkem školy): 1 + 1 Zdarma
Zdarma (Děti do 130 cm, ZTP/P): Zdarma
Vstupenka platí také na výstavy FESTIVAL DECHOVKY a JARNÍ ZEMĚDĚLEC A VELETRH ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY
Koupit vstupenky

Akce ve stejném termínu

Partneři výstavy

Mediální partneři

Manažer výstavy

Eva Švecová

E-mail: svecova@vll.cz
Mobil: 734 311 949