Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

JARNÍ ZEMĚDĚLEC

středa 23. – neděle 27. března 2022
54. veletrh zemědělství, zahrádkářství a potravinářství POTRAVINÁŘSKÝ VÝROBEK STŘEDOČESKÉHO KRAJE
Hlavní stránka výstavy Aktuality Záštita Informace pro vystavovatele Polabský motýl Otevírací doba a vstupné

Oslava prvních jarních dnů proběhne u nás na lyském výstavišti. Již padesáté čtvrté pokračování této největší zahrádkářské, zahradnické a zemědělské události, představuje pádný důkaz o všeobecné oblibě této akce mezi všemi odborníky i širokou veřejností. Jako každoročně představí vystavovatelé široký sortiment jarních květin, osiv, stromků, keřů, postřiků a zahradnických pomůcek, doplněných o zemědělskou a zahradní techniku.

Výstava Zemědělec uspokojí svým zaměřením zástupce z řad odborné i laické veřejnosti. Téměř 200 tuzemských či zahraničních vystavovatelů nabídnou to nejlepší ze svého sortimentu. Za povšimnutí určitě stojí možnost zakoupení nové sadby brambor od předních tuzemských producentů této plodiny nebo si zakoupit vejce od jednoho z největších producentů v ČR. V rámci pětidenní výstavy se mohou návštěvníci těšit po celou dobu na odborné přednášky a bohatý doprovodný program.

Po prvním velmi úspěšném ročníku i letos pro Vás připravujeme FESTIVAL DECHOVKY 2022. V průběhu celých pěti dnů se Vám představí mnoho dechových orchestrů zvučných jmen.

V průběhu sobotního dopoledne proběhne slavnostní vyhlášení výsledků soutěže „Potravinářský výrobek Středočeského kraje“. Vítězní aktéři soutěže získají kýžený certifikát, který opravňuje výrobce oceněného potravinářského výrobku k užívání ochranné známky s logem soutěže. Toto ocenění si již získalo oblibu a uznání mezi výrobci i zákazníky. V hale „B“ u stánku Středočeského kraje budou moci návštěvníci tyto výrobky jak ochutnat, tak i zakoupit.

Návštěvníci se mohou těšit na zahradnické trhy, kde budou mít možnost nákupu jak rostlinný materiál, tak potřeby a pomůcky pro zahradu. V prodeji budou okrasné i ovocné dřeviny, růže, cibuloviny, osiva, sadba, balkonové rostliny, jahodníky či trvalky, skleníky, pařníky, zahradní nábytek, pergoly a velký výběr zahradní techniky od několika prodejců.

Výstavu obohatí již 21. ročník aranžerské soutěže POLABSKÝ MOTÝL 2022.
Jarní výstava Zemědělec a Jaro s koňmi pro Vás bude otevřena od středy do neděle vždy od 9. do 17. hodin.

NOVINKY VÝSTAVY JARNÍ ZEMĚDĚLEC

FARMA MLÁĎAT
Nově se návštěvníci mohou těšit na zvířátka z farmy - přesněji řečeno na mláďátka zvířátek, která žijí běžně u nás na farmách a pro ty nejmenší bude v rámci této výstavy připravena naučná stezka, aby si od nás odnesly nějaké nové vědomosti.

výstavy HISTORICKÝCH ZEMĚDĚLESKCÝH STROJŮ
Součástí Farmy v hale A1 bude výstava historických zemědělských strojů.


NOMENKLATURA:

Fotogalerie

Partneři výstavy

Mediální partneři

Manažer výstavy

Eva Švecová

E-mail: svecova@vll.cz
Mobil: 734 311 949