Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰
Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele Avantgarda 2024 Doprovodný program Otevírací doba a vstupné

AVANTGARDA

11. -12. dubna 2024 chystáme na veletrhu Elegance jedno z očekávaných setkání mladých umělců středních škol z oboru oděvní design, kadeřník-kadeřnice, vizážista-vizážistka. Zveme vás na Výstaviště Lysá nad Labem, kde se od 10:00 do 14:00 hodin představí módní show na předváděcím molu.

O UDÁLOSTI:
11.ročník soutěže Avantgarda 2024 je vzrušující soutěž mladých umělců oděvních, kosmetických a kadeřnických středních škol, která slibuje přinést do popředí nové tvůrčí talenty a osvěžující myšlenky.
Jedním z klíčových prvků Avantgardy je porota. Pečlivě vybraná skupina zkušených profesionálů, složená z renomovaných designérů, módních redaktorů, oděvních návrhářů a majitelů kadeřnických salónů, má za úkol vybrat ty nejvíce inovativní a působivé kolekce, které se objeví na pódiu soutěže.
Každý člen poroty přináší do procesu své jedinečné zkušenosti a perspektivy, což zajišťuje spravedlivé hodnocení a rozmanitost výběru vítězných návrhů. Jejich odborné oko identifikuje nejen technickou dovednost, ale i originalitu.
AVANTGARDA 2024 je jedinečná soutěž kde se setkávají odvaha, inovace a módní vize. Tato událost slibuje nejen představit nové tvůrčí talenty, ale také otevřít dveře k novým horizontům budoucím módním designérům, vizážistům a kadeřnicím.

Přijďte se podívat, uvidíte jedinečnou módní show s odvážnými modely mladých designérů a vizážistek.

Do soutěže se mohou hlásit studenti středních odborných učilišť buď jako jednotlivci, nebo jako skupina umělců, kteří budou prezentovat svoje kolekce na předem zadaná témata.

Letošními soutěžními tématy AVANTGARDA 2024
pro obor Oděvní design je

 1. TRADIČNÍ MATERIÁL
 2. NETRADIČNÍ MATERIÁL
 3. KONTRAST

  Soutěž v Oboru oděvní design startuje v pátek 11.4. od 10 hodin. Finální prezentace s Fashion show začne ve 12.30 hod. Ve 14 hodin budeme znát vítěze Avantgardy 2024 pro obor oděvní design.

  Pro obor Kadeřník/Vizážista jedno jediné téma i tím je

  KONTRAST

  Soutěž startuje v pátek 12.4. od 10 hodin a slavnostní defilé modelek je naplánováno na 12.30 hod. Ve 13.30 budeme znát vítěze Avantgardy 2024 v oboru kadeřník/vizážista


  POROTA
  Ptáte se, kdo o tom všem vlastně rozhoduje? Porota je pečlivě sestavená z řad odborníků, módních stylistů, fashion designérů, nebo modelek.

  Dva dny plné krásy a kreativity bude moderovat úžasný Petr Říbal, který nám tak jako loni pro naše soutěžící studenty a studentky bude pouštět i seper musiku k tanci a uvolnění soutěžní atmosféry!
  Přijďte podpořit mladé nadějné umělce, designéry a stylisty a usedněte v publiku.

  Jsi studentkou/studentem střední školy v oboru Oděvní design, Kadeřník-Kadeřnice/Vizážistka-Vizážista? Chcete odeslat přihlášku a účastnit se tohoto ojedinělého projektu? NAPIŠTE SI NEBO ZAVOLEJTE!! Těšíme se na vás na AVANTGARDĚ

  EMAIL.: vojtechova@vll.cz nebo nám zavolejte na tel. č. 724 395 811
  Děkujeme!