Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
28. veletrh módy, šperků a všeho, co s elegancí souvisí

ELEGANCE - AVANTGARDA

11. - 14. dubna 2024 09:00 - 17:00 · Výstaviště Lysá nad Labem
ELEGANCE - AVANTGARDA Aktuality Pro vystavovatele Otevírací doba a vstupné Informace pro vystavovatele Avantgarda 2024 Doprovodný program Otevírací doba a vstupné Jarní fashion show s Ivou Kubelkovou

XXVIII. veletrh módy, šperků a všeho, co s elegancí souvisí

Elegance představuje výrobce a prodejce z oboru dámské a pánské konfekce českých i zahraničních značek. Třešničkou na dortu bude turnovská značka luxusního spodního prádla WERSO, která svou prezentaci na veletrhu podpoří exkluzivní módní přehlídkou. Těšit se můžete na obchody s koženou galantérií, šperky, funkčním prádlem a chybět nebude ani velký výběr dětského textilu. Na své si tu přijdou i ti, kteří milují originalitu a konfekci se obloukem vyhýbají. Český design od módních návrhářů a šperkařů bude zastoupen v tzv. Design zóně v Hale B.

V sobotu 13.4. si nenechte ujít exkluzivní módní přehlídku spodního prádla, plavek, luxusních šatů a panské konfekce. Prestižní české i zahraniční značky na molo vynesou známe české miss a vicemiss. Jitka Asterová a Jana Švandová budou speciální hosté této show a zároveň modelkami! Setkat se můžete také s Dominikem Chabrem, který se pyšní titulem nejkrásnější muž planety z roku 2022. O zpěv a skvělou atmosféru se postará Míša Nosková. Celým podvečerem vás bude provázet Iva Kubelková. Těšíme se na vás na Eleganci 2024.

Hlavní doprovodný program

čtvrtek
10:00 Slavnostní zahájení výstavy (Hala A)
10:00-14:00 Soutěž Avantgarda (Hala A)
14:00 Oficiální vyhlášení vítězů soutěže Avantgarda (Hala A)
14:00 Lukáš Hejlík s jeho povídáním o jídle na cestách (Hala C)

pátek
10:00-14:00 Soutěž Avantgarda (Hala A)
14:00 Vyhlášení vítězů soutěže Avantgarda (Hala A)

sobota
17:00 Jarní fashion show s Ivou Kubelkovou (Hala A) vstupenky

Více o doprovodném programu

Aktuality

Jarní fashion show s Ivou Kubelkovou

Exkluzivní módní přehlídka značek Bella design, Werso, Invers, Quest, JFrost.
Celým podvečerem vás bude provázet Iva Kubelková.
Na molu se představí české miss a vicemiss např. Tereza Bohuslavová, Adéla Maděryčová, Kristýna Malířová. V roli modelek se představí herečky Jana Švandová a Jitku Asterová. Man of The Year 2022 Dominik Chabr se zhostí role manekýna a uvidíme ho v prádle, v plavkách i v pánské konfekci.
Hudební doprovod celé módní show bude pod taktovkou zpěvačky Míši Noskové.

víc
Lukáš Hejlík o jídle na cestách

Srdečně Vás zveme na povídání o jídle na cestách s Lukášem Hejlíkem ve čvrtek 11. 4. 2024 od 14:00 v Hale C na Výstavišti Lysá nad Labem. Akce je součástí doprovodného programu k výstavě Regiony České republiky.

Lukáš Hejlík je rodákem z Cítolib u Loun, kde studoval Obchodní akademii v Lounech. V roce 2002 absolvoval na Vyšší odborné škole herecké v Praze pod vedením Jana Hartla a Evy Hodinové, kde pracoval i s režiséry Helenou Glancovou či Otomarem Krejčou. Po roce angažmá v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích přesídlil v roce 2004 do jihomoravské metropole, kde se stal členem činohry Městského divadla Brno. Často hostoval i ve Slezském divadle v Opavě. Má za sebou více než dvacet zajímavých rolí, např. Ariel (Bouře), Treplev (Racek), Francek (Maryša), Laca (Její pastorkyňa), Emil (Slaměný klobouk), Mortimer (Marie Stuartovna), Isidoro (Poprask na laguně), Jožko (Pomoc), Lukáš (Kumšt), Brick (Kočka na rozpálené plechové střeše) či nově Pierre Brochant (Blbec k večeři). Na poli celovečerního filmu debutoval v roce 2007 v snímku Kryštofa Hanzlíka Crash Road. Objevil se i v pokračování seriálu Dobrá čtvrť. Natočil seriály na TV Prima, TV Nova, České televizi i HBO jako Ošklivka Katka, Znamení, Terapie, Základka, Ordinace v růžové zahradě. Často moderuje i velké společenské nebo kulturní akce, ale i módní přehlídky, veletrhy, firemní akce. Je autorem kultovního projektu scénických čtení LiStOVáNí. cz. Žije na usedlosti v Říčkách u 9ti křížů, má dceru Kláru.

Lukáš Hejlík
Čtvrtek 11. 4. 2024 14:00 Elegance, Avantgarda, Narcis, Regiony ČR
Výstaviště Lysá nad Labem, Hala C
Vstupenka

víc

Otevírací doba

čtvrtek 11. dubna 09:00 - 17:00
pátek 12. dubna 09:00 - 17:00
sobota 13. dubna 09:00 - 17:00
neděle 14. dubna 09:00 - 17:00

Vstupenky

Běžné vstupné (dospělí): 150 Kč
Snížené vstupné (Děti do 15 let, studenti, 65+, ZTP): 120 Kč
Zdarma (Děti do 130 cm, ZTP/P): Zdarma
Vstupenka platí také na výstavy NARCIS a REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY
Koupit vstupenky

Akce ve stejném termínu

Partneři výstavy

Mediální partneři

Manažer výstavy

Monika Třečková

E-mail: treckova@vll.cz
Mobil: 724 395 808