Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY

čtvrtek 21. – neděle 24. dubna 2022
21. společná výstava měst, obcí, mikroregionů a informačních center
Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele TURISTPROPAG

Vystavovatelé na 21. společné výstavě měst, obcí, mikroregionů a turistických informačních center představí od 21. do 24. dubna kulturní a přírodní dědictví jednotlivých regionů a nabídnou širokou nabídku výletů, historických a přírodních památek.

K výstavě již neodmyslitelně patří soutěž TURISTPROPAG s přehlídkou turisticko-propagačních materiálů o Turistickou informaci roku 2022 a Zpravodaj roku 2022.
Více informací zde: http://www.turistpropag.cz/
Přihláška do soutěže zde: https://www.survio.com/survey/d/turistpropag2022

Odborná konference „Po Labi o Labi v Česku a Německu na kole či lodí“ proběhne 21. dubna od 10 h. Zaměří se na otázky dopravy, cyklistiky, ekologie, přístavů a rozvoje cestovního ruchu napříč třemi kraji: Královéhradecký, Středočeský a Ústecký. Vystoupí i kolegové z Magdeburgu (překlad z němčiny zajištěn).

Máte rádi KAMÍNKOVÁNÍ? S každým malovaným kamínkem vstup pro jednotlivce ZDARMA! Přehlídka malovaných kamínků, kamínková hra přímo na výstavišti o hodnotné ceny z jednotlivých krajů!

Přijďte zažít kraje všemi smysly, ochutnat regionální delikatesy, lokální vína či piva, shlédnout vystoupení místních souborů, či výstavy fotografií z jednotlivých krajů.


Přijeďte do Lysé nad Labem na kole a uschovejte si jej v cyklověži, která je umístěna na nádraží ČD, 3 minuty chůze od výstaviště.

Fotogalerie

Partneři výstavy

Mediální partneři

Manažer výstavy

Markéta Vyštejnová

E-mail: vystejnova@vll.cz
Mobil: 724 395 811