Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY

čtvrtek 21. – neděle 24. dubna 2022
21. ročník veletrhu cestovního ruchu - Nejlepší tipy na výlet! Ochutnávky lokálních delikates, cestovatelské přednášky a výstavy.
Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele TURISTPROPAG Otevírací doba a vstupné ODBORNÁ KONFERENCE Přihláška

Kam se vydat na výlet? My víme! Dostanete velkou dávku tipů, ochutnávek a osobních doporučení. Přijďte zažít kraje všemi smysly, ochutnat regionální delikatesy, lokální vína či piva, shlédnout výstavy fotografií z různých koutů ČR, vyslechnout cestovatelské přednášky.

Máte rádi KAMÍNKOVÁNÍ? S každým malovaným kamínkem na téma některé z našich výstav vstup pro jednotlivce ZDARMA! Dílna malování kamínků, krátkodobá výstava (vždyť kamínky musí hlavně do světa) a hlavně kamínková hra přímo na výstavišti o hodnotné ceny!

K výstavě již neodmyslitelně patří soutěž TURISTPROPAG s přehlídkou turisticko-propagačních materiálů o Turistickou informaci roku 2022 a Zpravodaj roku 2022.
Více informací zde: http://www.turistpropag.cz/
Přihláška do soutěže zde: https://www.survio.com/survey/d/turistpropag2022

ČTVRTEK:
Odborná KONFERENCE „Po Labi o Labi v Česku a Německu na kole či lodí“ proběhne 21. dubna od 10 h. Zaměří se na otázky dopravy, cyklistiky, ekologie, přístavů a rozvoje cestovního ruchu napříč třemi kraji: Královéhradecký, Středočeský a Ústecký. Vystoupí i kolegové z Magdeburgu (překlad z němčiny zajištěn).

PÁTEK:
Přijďte si 22. 4. v 10 a ve 14 hodin poslechnout poutavé vyprávění JIŘÍHO SVOBODY o vodopádech, hradech, mineralogických nalezištích, přírodních a historických zajímavostech Českého středohoří. Společně nahlédneme do krajiny plné barev i pozoruhodných rostlin a živočichů, necháme se okouzlit barokními památkami a skrytou geometrií skal.

V pátek v 11 a v 15 hodin vystoupí i cestovatel Jan Hocek, který zmapoval dálkové trasy okolo celé České republiky a také středem od severního cípu k nejjižnějšímu. Získáme návod na putování pěšky, na kole, či na běžkách! Přijďte si poslechnout, jaká dobrodružství zažil, jak si na takovou cestu vlastně zabalit a hlavně tipy, jak si to co nejvíce užít!

SOBOTA:
V sobotu 23. 4. 2022 od 10 a 13 hodin vystoupí Martin Půlpán alias LOST CZECH MAN, který dosud navštívil 86 zemí. Pojďme se nechat unést povídáním o cestovatelských dobrodružstvích po covidové stopce!

V sobotu od 15 hodin zahraje kapela Artmosféra! Kapela se těší velké oblibě, nejen u domácího publika. Po celou dobu koncertu se můžete občerstvit u pivního či vinného stánku, nebo delikátní kávy kokořínské pražírny v hale C.


Záštitu nad výstavou udělil ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš, hejtmanka Středočeského kraje Petra Pecková, ředitel Czech Tourism Jan Herget a Sdružení měst a obcí.

REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY 21. – 24. dubna 2022 >
KAPELA ARTMOSFÉRA ZAHRAJE NA REGIONECH!
Pop-rocková hudební skupina Artmosféra zahraje na veletrhu Regiony v hale C! Rozjeďte skvělou sobotu na koncertě s dobrým pivem či vínem! Kapela má…
Více informací >
REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY 21. – 24. dubna 2022 >
LOST CZECH MAN V LYSÉ!
V sobotu 23. 4. 2022 vystoupí Martin Půlpán alias LOST CZECH MAN, který dosud navštívil 86 zemí. Pojďme se nechat unést povídáním o cestovatelských…
Více informací >

Fotogalerie

Partneři výstavy

Mediální partneři