Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY A KOMUNÁL

čtvrtek 11. – sobota 13. dubna 2019
18. společná výstava měst, obcí, mikroregionů a informačních center České republiky
Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele XII. setkání kronikářů obcí Doprovodný program Otevírací doba a vstupné Záštity

Vystavovatelé na osmnácté společné výstavě měst, obcí, mikroregionů a turistických informačních center představí od 11. do 13. dubna kulturní a přírodní dědictví jednotlivých regionů a nabídnou širokou nabídku výletů, zážitků, historických památek a zvýhodněné tuzemské pobyty. Muzea Středočeského kraje představí své expozice.
S ohledem na světové téma problematiky plastů a odpadu jako takového, je tématem letošní výstavy Regiony ČR komunální odpad. Vystavovatelé zde představí možnosti pro města, ale i pro domácnosti, jak nakládat s odpadem a jak snížit jeho množství.

K výstavě již neodmyslitelně patří soutěž Turist Propag s přehlídkou turisticko-propagačních materiálů o Turistickou informaci roku 2019 a Zpravodaj roku 2019.

V rámci odborného programu proběhnou i vzdělávací semináře.

Přijedete do Lysé nad Labem na kole a uschovejte si jej v nově vybudované cyklo věži, která je umístěna na nádraží ČD, 3 minuty chůze od výstaviště.

Fotogalerie

Partneři výstavy

Mediální partneři

Manažer výstavy

Mariola Světlá

E-mail: svetla@vll.cz
Mobil: 724 395 811