Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY A KOMUNÁL

pondělí 1. ledna 1
19. společná výstava měst, obcí, mikroregionů a informačních center a 2. výstava komunální techniky a městského mobiliáře
Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele Doprovodný program Otevírací doba a vstupné Záštity

Vystavovatelé na devatenácté společné výstavě měst, obcí, mikroregionů a turistických informačních center představí od 16. do 18. dubna kulturní a přírodní dědictví jednotlivých regionů a nabídnou širokou nabídku výletů, zážitků, historických památek a zvýhodněné tuzemské pobyty. Muzea Středočeského kraje představí své expozice.
S ohledem na světové téma problematiky plastů a odpadu jako takového, je tématem letošní výstavy Regiony ČR komunální odpad. Vystavovatelé zde představí možnosti pro města, ale i pro domácnosti, jak nakládat s odpadem a jak snížit jeho množství.

K výstavě již neodmyslitelně patří soutěž Turist Propag s přehlídkou turisticko-propagačních materiálů o Turistickou informaci roku 2020 a Zpravodaj roku 2020.

V rámci odborného programu proběhnou i vzdělávací semináře.

Přijeďte do Lysé nad Labem na kole a uschovejte si jej v nově vybudované cyklověži, která je umístěna na nádraží ČD, 3 minuty chůze od výstaviště.

Fotogalerie

Partneři výstavy

Mediální partneři

Manažer výstavy

Veronika Rybáčková

E-mail: rybackova@vll.cz
Mobil: 724 395 811


Petra Fišer

E-mail: fiser@vll.cz
Mobil: 724 395 810