Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Regiony České republiky 2019

čtvrtek 11. – sobota 13. dubna 2019
18. společná výstava měst, obcí, mikroregionů a informačních center České republiky
Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele XII. setkání kronikářů obcí Doprovodný program Otevírací doba a vstupné Záštity

Vystavovatelé na osmnácté společné výstavě měst, obcí, mikroregionů a turistických informačních center představí od 11. do 13. dubna kulturní a přírodní dědictví jednotlivých regionů a nabídnou širokou nabídku výletů, zážitků, historických památek a zvýhodněné tuzemské pobyty. Muzea Středočeského kraje představí své expozice a pozvou návštěvníky na oslavu stého jubilea vzniku samostatného Československa.

S ohledem na světové téma problematiky plastů a odpadu jako takového, je tématem letošní výstavy Regiony ČR komunální odpad. Vystavovatelé zde představí možnosti pro města, ale i pro domácnosti, jak nakládat s odpadem a jak snížit jeho množství.

K výstavě již neodmyslitelně patří soutěž Turist Propag s přehlídkou turisticko-propagačních materiálů o Turistickou informaci roku 2019 a Zpravodaj roku 2019.

V rámci odborného programu proběhnou i vzdělávací semináře.

Věnujte prosím několik minut svého času přečtení následujících informací, vyplnění a odeslání závazné přihlášky.

https://www.survio.com/survey/d/A5J5E2L5Q9L2P6N2A?preview=1#.WgPlOQmoMrM.email

Přijedete do Lysé nad Labem na kole a uschovejte si jej v nově vybudované cyklo věži, která je umístěna na nádraží ČD, 3 minuty chůze od výstaviště.

Regiony České republiky 2019 11. – 13. dubna 2019 >
REGIONY ČR 2019
Přijďte si zasoutěžit o hodnotné ceny na REGIONY ČR 2019 Hlasování v soutěži o nejlepší turistickou informaci Vážení návštěvníci, tímto Vás…
Více informací >

Fotogalerie

Partneři výstavy

Mediální partneři

Manažer výstavy

Ing. Vladimír Mucha

E-mail: mucha@vll.cz
Mobil: 724 395 811