Výstavy
Kudy k nám
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰
Regiony České republiky 2018
čt 12. – ne 15. dubna 2018
17. společná výstava měst, obcí, mikroregionů a informačních center České republiky
Hlavní stránka výstavy
Informace pro vystavovatele Záštita Otevírací doba a vstupné

Vystavovatelé na sedmnácté společné výstavě měst, obcí, mikroregionů a turistických informačních center představí od 12. do 15. dubna kulturní a přírodní dědictví jednotlivých regionů a nabídnou širokou nabídku výletů, zážitků, historických památek a zvýhodněné tuzemské pobyty. Muzea Středočeského kraje představí své expozice a pozvou návštěvníky na oslavu stého jubilea vzniku samostatného Československa.

Letošní ročník výstavy Regiony ČR bude věnován Františku Antonínu Šporkovi, neboť před 300 lety získal jeho rod hraběcí titul. F. A. Špork se zasloužil nejen o přebudování zámeckého parku v Lysé nad Labem, ale i …? Chcete-li se dozvědět více o druhém místě spjatém s F. A. Šporkem a sochařem Matyášem Bernardem Braunem, tak přijeďte na výstavu Regiony.

Již třetím rokem bude v rámci výstavy probíhat soutěžní přehlídka turisticko-propagačních materiálů o Turistickou informaci roku 2018 a Zpravodaj roku 2018.
Věnujte prosím několik minut svého času přečtení následujících informací, vyplnění a odeslání závazné přihlášky.

https://www.survio.com/survey/d/A5J5E2L5Q9L2P6N2A?preview=1#.WgPlOQmoMrM.email

V rámci odborného programu proběhnou vzdělávací semináře.

Přijedete do Lysé nad Labem na kole a uschovejte si jej v nově vybudované cyklověži, která je umístěna na nádraží ČD, 3 minuty chůze od výstaviště.

Fotogalerie

Partneři výstavy

Mediální partneři

Manažer výstavy

Ilona Fišerová

E-mail: fiserova@vll.cz
Mobil: 724 395 811