Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
PODZIMNÍ ZEMĚDĚLEC · 3. – 6. října 2024

Zábava pro ty nejmenjší na výstavě Podzimní Zemědělec a Náš chov 2018

Aktualita vydána 3. 10. 2018 v 05:04
PODZIMNÍ ZEMĚDĚLEC Aktuality Informace pro vystavovatele Doprovodný program Informace pro návštěvníky Seznam vystavovatelů Středočeské dožínky Záštita Tisková zpráva

Vážení návštěvníci,

při výstavě Podzimní Zemědělec a Náš chov 2018 jsme mysleli i na ty nejmenší návštěvníky a připravili jsme pro ně pestrý naučný program.

Máme připraven bohatý naučný doprovodný program: živá zvířátka, zemědělskou techniku, malování, poznávání plodin, atd., hlavní část bude probíhat v hale C na stánku Zemědělského svazu. Na naučné stezce půjdou po stopách masného a mléčného skotu. A pro ty nejmenší bude připraven herní koutek – projekce filmů o zemědělství a semínkoviště. K vidění bude kombajn značky Rostselmash a o víkendu si budou moci i děti vyzkoušet, jak se řídí traktor.

A pro ty tvořivé bude připravena dětšká dílnička, kde si budou moci nakreslit nebo vybarvit na památku krásný obrázek. Dětskou dílničku paní Halamové naleznete v hale B, kde si rodiče k tvoření svých dětí budou moci dát výbornou kávu v Kavárně Maják, která má taktéž na hale B krásnou expozice s výbornou kávou.

Dále pak budete moci své děti svézt na ponících, kteří budou na venkovní ploše.

A pro malé techniky bude jistě neméně zajímavý kombajn, který najdete taktéž na venkovní ploše.

Výstava bude probíhat od 4. do 7. října 2018, vždy od 9:00 do 17:00hodin.
Budeme se těšit na Vaší návštěvu :-)
Na obrázku může být: venku a příroda