Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Úvod - podzimní Zemědělec

Aktualita vydána 26. 9. 2018 v 08:48
Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele Doprovodný program Informace pro návštěvníky Seznam vystavovatelů Středočeské dožínky Záštita Tisková zpráva

Vážení návštěvníci,

dovolujeme si Vás pozvat na výstaviště do Lysé nad Labem, kde bude od 4. do 7. října probíhat výstava PODZIMNÍ ZEMĚDĚLEC 2018. Souběžně s touto výstavou bude probíhat celostátní výstava hospodářských zvířat NÁŠ CHOV vč. prodejní výstavy drobnochovatelů. Po celou dobu výstavy budou v hale C probíhat šampionáty skotu. Od 4. do 5. října Národním holštýnský šampionát a 6. až 7. října Charolais show.
Pro milovníky dobrého jídla je připraven GASTROVESTIVAL, a to ve dnech 5. a 6. října v hale A2. V sobotu 6.10. se můžete také těšit na STŘEDOČESKÉ DOŽÍNKY s tradičním dožínkovým průvodem.
Pro malé návštěvníky máme připraven bohatý – naučný doprovodný program, který bude probíhat na hale C. Zemědělský svaz připraví naučný stánek, kde děti mohou poznávat plodiny, semena, hospodářská zvířata a zemědělskou techniku. Na naučné stezce půjdou po stopách masného a dojného skotu. A pro ty nejmenší bude připraven herní koutek – projekce filmů o zemědělství a semínkoviště.
V průběhu výstav se můžete účastnit bohaté tomboly o velmi zajímavé ceny. Hlavní cenou je travní sekačka a dále si můžete odnést například hliníkový patrový žebřík, nářadí, kuchyňský robot, stromky nebo něco dobrého na zub.
Výstava je otevřena vždy od 9 – 17 hodin.
Více informací naleznete na www.vll.cz