Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Denní program

Hlavní stránka výstavy Aktuality Večerní koňská galashow Informace pro vystavovatele Denní program Otevírací doba a vstupné Záštita Seznam vystavovatelů 2023

Neděle 24. září
Plemenná přehlídka – hala C

10.00 pura rasa espaňola – hřebec CAPITAN RV (7), hřebec BRIBON DE MILAN (8), hřebec FANTASTICO XLI (9), klisna FLOR DE LUNA II (10), klisna MELOSA (11) 10 min

10.10 starokladrubští bělouši Národního hřebčína – hřebec SACRAMOSO ECRASITA XXIV (1), valach SACRAMOSO ENEIS XIV-7 (5), hřebec FAVORY RISA XXXII (3), valach RUDOLFO PASTILLA V-57 (4) 10 min
starokladrubští vraníci David Hajtl – hřebec SACRAMOSO CAROMA XVI (5), klisna CAVELA-46 (6) 5 min

10:25 lipický kůň
hřebec – NEAPOLITANO III Polonéza 9 –DARIUS (12)
hřebec – 2437 PLUTO VI CZ (15), hřebec PLUTO II Rabeca 16 (16)
6 min


10:31 fríský kůň - hřebec WICKEY VAN DUPAUMOLEN (30), hřebec IRVING VAN DUPAUMOLEN (31), valach TAJFUN (32), valach ATOS (33) 8 min

10:39 teplokrevná kolekce
ČT Zemský hřebčinec Písek – hřebec GULDEN ZH (39)

kůň Kinský – klisny OLYMPIA KINSKÁ (42), MIRACLE KINSKÁ (43) LADY MOONLIGHT KINSKÁ (44)

moravský teplokrevník – hřebec FURIOSO XIV/FOX (46), klisna FURIOSO VIII/FORHAMY (45)

shagya.arab – klisny SAMEERAH (47), SIRINGA (48), SHANEL (49), NICO (50) 20 min

10.49 chladnokrevná kolekce

ČMB – hřebci MARI VRBICKÝ (51), KURT (53), PLUTO (54), SANY SOBĚŠICKÝ (56)

slezský norik – hřebci NIX (57), HONZÍK (58)

kolekce norik - výběr z hřebců WENDELÍN (59), RADEGAST (60), VENOUŠ (61), DIREKT (62), SPARTAKUS (63)

klisny s hříbaty NEUGOT Z NETOLIC (64) + hříbě kl. WENDY (65), LUCERNA (66) + hříbě kl. WALA (67) 24 min

11.13 malá plemena
hafling – hřebec STAHLMANN OBROK (72) + (klisna) PETTY (71) 4 min

hucul – klisny RAMPEPURDA (73), LIMETKA (74), PRALINKA (75), ORANŽÁDA (76) 6 min

fjordský kůň – hřebec KEVIN STAR (82)

  1. 13.00 zahajuje čtyřspřeží českých noriků – Luděk Musil + Miroslav Maršálek + moderátor a bylo by možné pozvat diváky na výstavu fotografií lipických koní Dalibora Gregora, popř. představit i něco dalšího směrem k českému norikovi 10 min
  2. 13.10
    moravský teplokrevník spřežení (Jan Turnovec) 4 min
  3. 13.14
    welshpony – čtverylka 6 koní – Lucie Robková (stáj U Sepíka) 8 min
  4. 13.22
    frísové - Vendulka Šponarová a spol. 6 min
  5. 13.28
    P.R.E. – JK Barevný Sen
    BRIBON DE MILLAN - Kristína Havlíčková, VINATERA ANCLA - Lenka Trubáková
    A následně - CAPITAN RV – Andrea Víznerová 14 min
  6. 13:42
    Petra Šarochová pohádka Tajemství staré bambitky 20 min
  7. 14.02
    čtyři chladnokrevná jednospřeží dětští vozatajové – Luděk Musil 8 min
  8. 14:10
    čtyřspřeží Národní hřebčín (studenti ČZU) 10 min
  9. 14:20
    čtverylka shagya arab (4) – Blanka Kytlicová a spol. 6 min
  10. 14:26
    starokladrubští vranicí + hříbě David Haitl
    přiváží zástupce ČZU a křtí se kniha Atlas hospodářských zvířat kolektivu autorů katedry chovu hospodářských zvířat + kmotr knihy 8 min
  11. 14:34
    hafling (hřebec + klisna) pas de deux– Martina Studničková 6 min
  12. 14:40
    show s biči - Omar Al-Eraidi + westernová plemena 10 min
  13. 14:50
    ČMB – oba ZH – Miroslav Ježek + Patrik Šándor zápřež v kládě 10 min
  14. 15:00
    koně kinští pas de trois (Jana Březinová + 2) 10 min
  15. 15:10
    irsh cob 5 min
  16. 15:15
    pushball – šest fjordů –Žaneta Pfefrová 10 min
  17. 15:25
    Farma Cunkov - huculové – Farma Cunkov – Vladimír Vopravil 8 min
  18. 15:33
    minihorse – čtverylka v sulkách – Jarmila Podzemská 8 min
  19. 15:41
    klasická drezura – CONELLY, Kristýna Hájková Stáj u Sepíka 7 min
  20. 15:48
    shetland pony - čtyřspřeží + čtyři v sedle - Josef Kočovský 7 min
  21. 15:55
    lipicán Darius – Petr Doubek 5 min
  22. 16.00
    oslíci - Petr Svatoš a Klub chovatelů a přátel oslů. 15 min


    Konec 16.15 Program celkem 3 hodiny 15 minut