Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Traktory Hajnice

Aktualita vydána 25. 3. 2023 v 06:49
Hlavní stránka výstavy Aktuality Záštita Informace pro vystavovatele Otevírací doba a vstupné Doprovodný program Seznam vystavovatelů

Jsme firma zabývající se prodejem traktorů Captain a Solis, bagrů značky Sunward, hydraulických jeřábů Maxilift, přívěsové techniky a dovozem strojů na zakázku. Na výstavě Jarní Zemědělec v Lysé nad Labem budeme prezentovat malotraktory Captain. Jedná se o již osmou generaci těchto strojů, kde se snoubí jedinečnost traktorů Captain s italským designem “LION FACE”. Traktor je osazen motorem Mitsubishi a nabízí několik variant provedení. Každý jistě ocení mnohá vylepšení, která zpříjemňují práci s tímto strojem a která jej tak nápadně odlišují od ostatní konkurence.
Na ukázku přivezeme také hydraulické jeřáby Maxilift s montáží na přívěs. Jedná se o lehké italské jeřáby, které se vyznačují svojí nízkou váhou s vysokou nosností a spolehlivostí. Manipulace s těmito jeřáby je velmi snadná a nakládání i vykládání se pro vás rázem stane zábavou nikoliv prací.
Máme léta praxe, velmi kvalitní servisní zázemí s mobilním servisem, samozřejmostí je záruka na veškeré námi prodávané zboží a originální náhradní díly.
Všem našim zákazníkům se věnujeme individuálně s ohledem na jejich potřeby. Na letošní sezónu jsme plně připraveni - veškeré nabízené zboží máme skladem a rádi vám poradíme s výběrem.
Vždy ctíme zásadu, že NABÍZÍME JEN TAKOVÉ ZBOŽÍ, KTERÉ BYCHOM SI SAMI KOUPILI.