Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Budeme se na vás těšit v červnu 2020

1. 4. 2020 12:05

Ani my tady na výstavišti nezahálíme a pokud okolnosti dovolí, rádi bychom pro vás otevřeli brány výstaviště zhruba v polovině června.
Plánovaný termín první vystavy je 18. - 21. června 2020.
A co pro vás již teď připravujeme?

Jelikož vidíme, že situace není lehká a zřejmě nebude možné jen tak odcestovat za hranice, rozhodli jsme se Vám pomoci naplánovat nezapomenutelnou dovolenou doma v Čechách. Najdete zde více než dva tisíce hradů a zámků a dvanáct památek UNESCO, šestatřicet lázeňských míst, desítky golfových hřišť a nádherné hory. Aby se váš pobyt vydařil, je volba správného ubytování - ať už kempu, farmy, penzionu či chatičky, rozhodujícím krokem. Každý z nás má přitom zcela jiné nároky. A s jejich splněním na jedničku vám chceme právě pomoci.
Proto jsme se rozhodli jako první výstavu zařadit veletrh cestovního ruchu v rámci ČR, rozšířený o venkovskou turistiku a rozsáhlou nabídku kempů.

A jelikož jste nejvíce poptávali nový termín výstavy Jarní Zemědělec, rozhodli jsme se vám vyjít vstříc a zařadit ho hned do prvního možné termínu. Samozřejmě sortiment přizpůsobíme dle doby uskutečnění, ale myslím, že ani tak, nepřijdete o své oblíbené vystavovatele.
Pripravíme pro vás zahradnické trhy, kde budete mít možnost nákupu jak rostlinného materiálu, tak potřeb a pomůcek pro zahradu. V prodeji budou okrasné i ovocné dřeviny, růže, cibuloviny, osiva, sadba, balkonové rostliny, jahodníky či trvalky… prostě co období dovolí, a dále skleníky, pařníky, zahradní nábytek, pergoly a zahradní technika.
Abychom tuto výstavu zatraktivnili také pro naše nejmenší návštěvníky, připravíme pro něa ( a samozřejmě nejen pro ně) improvizovanou českou farmu plnou zvířátek a naučného a soutěžního programu.

Těšíme se na vás v červnu!

Fotogalerie