Výstavy
Kudy k nám
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰
Řemesla 2018
čt 22. – so 24. února 2018
24. výstava odborných škol a učilišť
Hlavní stránka výstavy
Informace pro vystavovatele Záštita MŠMT Otevírací doba a vstupné

Řemeslné školství
Souběžně s technickými výstavami Ligna Bohemia a Stavitel se uskuteční i veletrh odborného školství. Návštěvníci a žáci osmých a devátých tříd, se budou moci seznámit s aktuální nabídkou učebních a maturitních oborů ve více než třiceti školských zařízení z celé České republiky.
Výstava Řemesla je pořádána ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Střední Čechy a je určena nejen žákům základních škol, ale také jejich rodičům a třídním učitelům. Instituce přiblíží studium ve škole, pochlubí se svými výrobky, které nabídnou k ochutnání i prodeji a také poskytnou své služby veřejnosti. Zaměřit se chceme především na velkou perspektivu technických oborů, kde zaměstnavatelé dlouhodobě volají po kvalifikovaných absolventech. Na výstavě se bude prezentovat více jak 30 škol a odborných učilišť.
Těšit se můžete na módní přehlídku studentů střední školy oděvního designu Lysá nad Labem, barmanskou show a další zajímavá vystoupení žáků a studentů středních škol. Cech instalatérů ČR organizuje v rámci výstavy soutěž žáků SOŠ a SOU oboru instalatér a novinkou bude také „veletrh odborných dovedností“. Výstava probíhá od 22. do 24. února 2018 vždy od 9 do 17 hodin.

Aktuality

Řemeslný jarmark při výstavě Řemesla 2018

30. 1., Řemesla 2018, Můžete se těšit jak na tradiční řemesla - keramika, zpracování kůže, kovářství, práce se sklem, dřevořezba, výroba velikonočních a jarních dekorací,…

Fotogalerie

Manažer výstavy

Pavla Ličková

E-mail: lickova@vll.cz
Mobil: 724 395 809