Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY · 11. - 14. dubna 2024 09:00 - 17:00

Doprovodný program REGIONY 2024

Aktualita vydána 4. 4. 2024 v 13:28
REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY Aktuality Informace pro vystavovatele TURISTPROPAG Otevírací doba a vstupné

Plachetnice, tekoucí řeka a na březích narcisy a další rozkvetlé květiny. Myslíte, že se to nedá v hale připravit? Přijďte se podívat, jak se nám to povedlo.

Krom toho si můžete vyzkoušet vyrobit s odbornou instruktáží sushi, namalovat vlastní perníčky nebo makronky a také si třeba v premiéře vyzkoušet zábavný EscapeCaching = escape games + geo caching, který bude ve své premiéře představen právě zde na REGIONECH ČR.


I letošním ročníkem veletrhu REGIONY nás budou provázet známé osobnosti.

Na koho a kdy se zde můžeme těšit?


ČTVRTEK - 11. dubna

Foodbloger Lukáš Hejlík nám ve 14 hodin poví něco o vlivu gastronomie na cestovní ruch.

Před ním ve 13 a po něm v 15 hodin nám Lukáš Neckář na podiu bude předvádět svou “Sushi show” a během workshopů se můžeme naučit si sushi snadno připravit i doma.


PÁTEK - 12. dubna

Zahájí v 10 hodin Tomáš Kůdela s přednáškou o expedičním jachtingu (a znovu v 15h) a v 11 Daniel Mourek bude mít informace o Labské stezce a certifikaci cyklisté vítáni.

Ve 12 a ve 14 hodin nám Radka Svatošová alias Zelená louka poví něco o bylinkách a jedlých rostlinách z naší přírody a zahrad a jejich využití.

Ve 13 hodin se opět můžete potkat s ikonickým fotbalistou Antonínem Panenkou.


SOBOTA - 13. dubna

Sobotu zahájí od 10 hodin vodácká kapela “Poslední štych”; pak od 11h nám Daniel Hagen přiblíží Holandsko nejen obytným autem; od 12h nám představí Jedlíci na cestách Německou, Maďarskou, Polskou a Holandskou gastronomii; ve 13h Daniel Hagen přidá info o cestování po Evropě na lodi a od 14h přivezou Jedlíci i nejčerstvější informace o gastronomii z Japonska, odkud se akorát vrátili a přidají i Slovensko a Rumunsko. Sobotu zakončí v 15 hodin hudebně dramatické představení “Z(a)tracená česká harfa”.


NEDĚLE - 14. dubna

V 11 hodin bude opět představení “Z(a)tracená česká harfa” a stejně jako v sobotu budete mít možnost si hru na harfu vyzkoušet. Od 12 hodin se dozvíme od Jaroslava Michala, že “Afrika nekouše” a od 13 hodin nám ještě Tomáš Kůdela představí zajímavosti expedičního jachtingu.

Budeme tu mít krom plachetnice i vodácké tábořiště a ukázky z vodáckého muzea.


Tak neváhejte a přijďte si užít příjemnou laskavou atmosféru a načerpat inspirace pro rok 2024.