Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Nudu na Hradecku nehledejte!

Aktualita vydána 30. 6. 2021 v 05:09
Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele TURISTPROPAG Otevírací doba a vstupné

Současná situace jednoznačně nahrává pobytům v přírodě. Pojďme tedy objevovat přírodní krásy, využívat venkovní sportoviště, vzdělávat se na naučných stezkách. Pojďme trávit čas na čerstvém vzduchu – na kole, na bruslích, na koni či pěšky… Na Hradecku jsou k tomu ideální podmínky!
Hradecké městské lesy jsou místem, kde najdou uspokojení všechny cílové skupiny. Vzdělávat se můžete na naučných, pohádkových a jinak zaměřených stezkách, protáhnout kostru při bruslení či jízdě na kole můžete na oblíbené Hradečnici, zabavit malé raubíře zas umí Rytířské hradiště či lanový park Na Větvi, a nakonec řadu adrenalinových a dalších aktivit nabízí areál kempu Stříbrný rybník. To je nabídka! A to jsme teprve u Hradce Králové!
Hranice Hradecka sahají od Chlumce nad Cidlinou až po Třebechovice pod Orebem, takže si můžete být jisti, že přírodních zajímavostí, známých i neznámých cílů, oblíbených stezek i neprobádaných míst najdete na našem území opravdu dost!
Na webových stránkách www.hradecko.eu a na Facebooku @visithradecko budou v průběhu roku přidávány tipy, kam do přírody na Hradecku vyrazit. Lákat budeme na questy, městské hry, naučné stezky či zajímavá místa, ale i na sportovní, kulturní a jinak zaměřené akce, které dle aktuálních nařízení budou pořádány na čerstvém vzduchu. Sledujte nás, o nic tak nepřijdete!

A kdo v loňském roce nepoznal lvíčka Gustíka, bude mít letos možnost! Protože do Hradce a na Hradecko Gustík pozve každé děcko! ??? Opět tedy budete moci od června do září sbírat samolepky z oblíbených Gustíkových míst. A až je nasbíráte všechny, získáte samozřejmě odměnu! Na webu www.gustik.cz najdete vše potřebné – místa, kde se Gustík baví, která má rád a kam vám doporučí návštěvu, doprovodné akce či soutěže a jiné aktuality. Zábavně tak poznáte oblast Hradecka, ta nejvíc cool místa, která baví nejen našeho lvíčka, ale která budou jistojistě bavit i vás!

Nudu na Hradecku nehledejte! Naopak, hledejte tu spoustu zábavy a zajímavých míst. A to vše na čerstvém vzduchu! Sbalte batůžek, svačinu a dobrou náladu a HURÁÁÁ DO PŘÍRODY! Těšíme se na vás!