Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

KŮŇ

pátek 24. – neděle 26. září 2021
28. ročník nejstarší středoevropské výstavy koní určené všem příznivcům jezdeckého sportu, vozatajství, drezury, ale i samotného chovu koní
Hlavní stránka výstavy Aktuality Večerní koňská galashow Informace pro vystavovatele Seznam vystavovatelů Denní program Otevírací doba a vstupné, COVID pravidla Program hala B

Cílem této akce je představit jednotlivá plemena koní, kterých bude na výstavě ustájeno více než 120! Návštěvníky potěší teplokrevná, plnokrevná, chladnokrevná, sportovní, historická i malá plemena, poníci a miniaturní koně, ale i plemena oslů. Všichni budou k vidění nejen v boxech, ale i na dvou předvadištích. Opět se na výstavě budou prezentovat velmi ušlechtilá arabská plemena koní. Krytá kolbiště budou v halách A1 a C, čímž zajistíme vám - návštěvníkům i účinkujícím stoprocentní komfort nezávisle na nevyzpytatelném podzimním počasí.

Atmosféru výstavy doplní vystoupení jízdní policie, westernové show, ukázky drezury, parkuru. Mimořádná jsou i představení národního hřebčína a hřebčinců působících na území České republiky - z Kladrub nad Labem, Písku a Tlumačova.

Novinkou letošního ročníku je výstava obrazů a dalších uměleckých děl významného hipologického malíře Emila Kotrby v hale A2. V rámci výstavy dojde i na křest knížky Koně a lidé, která je dílu tohoto malíře věnována. Křest a vernisáž výstavy proběhne v pátek v 11 hodin na pódiu v hale A2 za účasti autora publikace doc. PhDr. Petra Kmoška, CSc. a příbuzných Emila Kotrby. Návštěvníci si knihu pak budou moci koupit na hale B ve stánku Profipressu.

Nedílnou součástí výstavy Kůň 2021 bude i účast tuzemských i zahraniční firem z tohoto oboru. Vystavovatelé nabídnou veškeré zboží, výrobky či služby, které jezdec i chovatel potřebují k výkonu své činnosti. Nebudou chybět jezdecké potřeby, přepravníky, kočáry, stájové technologie, široká nabídka krmiv a doplňků, kovářské zboží, veterinární doplňky a odborná literatura.

Vyvrcholením pátečního a sobotního programu výstavy Kůň 2021 bude Večerní koňská galashow doprovázená audiovizuálními efekty a živou hudbou. To vše dohromady s mluveným slovem moderátora připraví kouzelné prostředí pro ty nejlepší ukázky výkonů koní i jezdců.

Tak ať nám koně jdou!ZMĚNA PROGRAMU A ZASTOUPENÍ VYSTAVOVATELŮ VYHRAZENA.

KŮŇ 24. – 26. září 2021 >
Novinka firmy Happy Horses
Happy Horses Borotín opět představí novinku z řad BIO senáží ????. ???? Směs pelušky a ovsa ???? ✅ celoroční objemné BIO krmivo ✅ vhodné pro koně…
Více informací >
KŮŇ 24. – 26. září 2021 >
AGROLEX
Novinka výstavy - výživa a krmení zvířat - sestavování krmných dávek, poradenství
Více informací >
KŮŇ 24. – 26. září 2021 >
Relaxační deky Anduvet
Novinka výstavy - navštivte stánek firmy Andullasys v hale B.
Více informací >
KŮŇ 24. – 26. září 2021 >
Koně a lidé v díle Emila Kotrby
Úžasné obrazy i neméně krásná kniha. To vše na letošním ročníku výstavy.
Více informací >
KŮŇ 24. – 26. září 2021 >
Zemské hřebčince na Večerní koňské galashow
ZH Tlumačov a ZH Písek na galashow - začínáme v 19:30, pátek i sobota.
Více informací >
KŮŇ 24. – 26. září 2021 >
Jiří Berousek na Večerní koňské galashow
Úžasný Jiří Berousek bude vystupovat na galashow - začínáme vždy v 19:30.
Více informací >

Fotogalerie

Partneři výstavy

Mediální partneři

Manažer výstavy

Ladislav Žoha

E-mail: zoha@vll.cz
Mobil: 724 395 806


Pavla Ličková

E-mail: lickova@vll.cz
Mobil: 724 395 809