Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Ohřejte se s FREYA THERMEM

Aktualita vydána 13. 8. 2019 v 09:18
Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele Otevírací doba a vstupné Doprovodný program Seznam vystavovatelů

Za projektem OHREJTESE.CZ najdete společnost Freya Therm s.r.o. se sídlem v Mladé Boleslavi. Jsme společností, jež chce svým zákazníkům nabídnout komplexní řešení v oblasti topných systémů.
Naše nabídka realizací sahá od dodávky a instalace dílčích komponentů (například krbových kamen) až po komplexní topné systémy na klíč.
Není tajemstvím, že topení v domě nebo bytě může mít podobu mnoha variant a kombinací, které se mohou skládat například z moderního způsobu vytápění tepelným čerpadlem, elektrickým či plynovým kotlem, teplovodní krbovou vložkou, to vše propojeno do optimálně dimenzované akumulační nádoby. V souvislosti s teplým počasím v létě nabízíme rovněž klimatizace, neboli tepelná čerpadla vzduch/vzduch. Jejich instalace Vám zajistí tepelnou pohodu v průběhu celého roku.
Dále provádíme instalace teplovzdušných krbů nebo krbových kamen, to vše doplněno o stavbu a instalaci zděných či nerezových komínů.
Postupně doplňujeme rovněž nabídku potřebného příslušenství, jako jsou krbové vysavače, krbové nářadí, koše na dřevo, krbové podpalovače, podkladová skla a ostatní doplňky.
Poprvé se představíme na výstavě DOMOV A TEPLO v Lysé nad Labem.