Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

ENERGIEPROLIDI.CZ - Úspora pro váš domov

Aktualita vydána 31. 7. 2019 v 07:15
Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele Otevírací doba a vstupné Doprovodný program Seznam vystavovatelů

Nabízíme profesionální a odborné poradenství při prodeji a instalaci ekologických systémů pro úsporu energií a nákladů v domácnosti. Zákazník je u nás vždy na prvním místě – respektujeme jeho individuální potřeby. V naší nabídce najdete pouze vysoce kvalitní produkty přímo od výrobců.
Konkrétně solární a topné systémy, podlahové vytápění, fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla. Díky produktům, které nabízíme, viditelně dochází ke snížení spotřeby energií a k úsporám nákladů domácností, které v posledních letech, výrazně vzrostly a tento proces nadále pokračuje. Jsme registrovaní jako odborný dodavatel v programu Zelená úsporám vyhlášeného Státním fondem životního prostředí ČR.
Provádíme také instalace solárních systémů. Používáme nejmodernější technologie, které jdou ruku v ruce s technologiemi při stavbách nových domů nebo bytových jednotek. Je samozřejmostí, že tyto technologie používáme jak u novostaveb, také u starších domů.
Náš stánek můžete navštívit v hale B na výstavě Domov a teplo.