Kalendář výstav
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Eurotest na Chalupáři & Staviteli 2023

Aktualita vydána 24. 1. 2023 v 08:47
Hlavní stránka výstavy Aktuality INFORMACE PRO VYSTAVOVATELE INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY Seznam vystavovatelů Chalupář 2024

“Zhruba třetinu života stráví každý z nás spánkem. Správná regenerace během spánku je přitom základním stavebním kamenem pro zdraví lidského těla. Každý člověk se může rozhodnout, jaké podmínky svému tělu k regeneraci poskytne.

Cílem rodinné firmy Eurotest je poskytnout svému zákazníkovi takový výrobek, který vytvoří ke správné regeneraci optimální prostředí. Jelikož je člověk součástí přírody, sázíme na nezpochybnitelnou sílu čistého, masivního dřeva, které používáme pro výrobu našich postelí na míru. Do nich pak patří náš jedinečný Spací systém, navržený dle přirozené stavby lidského těla. Důraz klademe nejen na pohodlí zákazníka a nadčasový design, ale také na dlouhodobou životnost našich produktů.

Tisíce spokojených zákazníků jsou tím nejlepším důkazem o správnosti naší filozofie. Dopřejte i Vy svému tělu to nejlepší a zařaďte se mezi ně. Každý z Vás, kdo díky našemu výrobku ráno vstává do nového dne plný energie, je pro mě nesmírným potěšením a motivací do další práce.”