Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Poznejte Afriku

Aktualita vydána 21. 11. 2023 v 14:16
Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele MIKULÁŠSKÉ VÁNOČNÍ TRHY 1. - 3. 12. 2023 STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ TRHY 8. - 10.12. 2023 ZLATÉ VÁNOČNÍ TRHY 15. - 17.12. 2023 Čtyřnohé vánoce 17.12. 2023

JAK SE ŽIJE V AFRICE
Víte, jak vypadá škola v Keni nebo jaké předměty se děti učí? Jak se žije dětem ve vesnicích a jak ve městech? Jaká jsou typická jídla, co dělají děti ve svém volném čase nebo jakými jazyky se v Keni mluví? O tom všem si budeme povídat a také promítat krátká videa a fotografie. V rámci afro workshopu si můžete namalovat africkými vzory masajský papírový náhrdelník nebo náramek, protože krásné, barevné a originální šperky patří k Africe…, vybarvit si masky afrických zvířat nebo se na chvilku přeneste do afrického kmene a namalujte si své papírové masky. A kdo bude chtít, oblékne se i do typického afrického oblečení a vyzkouší si nošení věcí na hlavě.

U stánku Centra Narovinu v hale C si můžete zakoupit dárky s příběhem Férového obchůdku (keňská káva a čaj, mastkové a dřevěné výrobky, šperky atd.) a podpořit vzdělání a zdravotní péči dětí v Keni.