Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Doprovodný program

Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele XII. setkání kronikářů obcí Doprovodný program Otevírací doba a vstupné Záštity

ŠKOLENÍ NA TÉMA: FACEBOOK
Turistický projekt Na kole i pěšky ve spolupráci s A.T.I.C. ČR pořádá školení, na kterém se dozvíte, jak pracovat s facebookem.
❓KDY: 11.4.2019
❓KDE: Lysá nad Labem (v rámci veletrhu Regiony ČR)
❓V KOLIK: 10:00 a 12:30 začátečníci, 15:00 pokročilí
❓ZA KOLIK: zdarma
Přihláška zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjIh9-2_RR5ai_SGNlcQ7yUXy17HYD_lW_ZjzyRY-rPX60Lw/viewform?fbclid=IwAR0XuUKJTIXrmTtZdyn1BICwt7iMLFH40rBE45k0JrHCeQPNAZMk3SJNY44

ŠKOLENÍ NA TÉMA: VKLÁDÁNÍ DO GOOGL MAP
Google Moje Firma je služba společnosti Google, která umožní zobrazit informace o firmách ve vyhledávači a mapách Google. Pomocí Google Moje Firma je možné zobrazit nejen kontakt, adresu a otevírací dobu infocentra, ale také informace o událostech, akcích a produktech. Přednášející Tomáš Bartusek ve spolupráci s A.T.I.C ČR.
❓KDY: 12.4.2019
❓KDE: Lysá nad Labem (v rámci veletrhu Regiony ČR)
❓V KOLIK: 10:00
❓ZA KOLIK: zdarma
Přihláška zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZ9MQELN3YrSnGURkCbdWFngBQOeWIRILNw-sP4H3t70_EYw/viewform

ŠKOLENÍ NA TÉMA: PROČ A JAK REGIONÁLNÍ PRODUKTY A SLUŽBY PREZENTOVAT NA TIC.
Školení pracovníků Turistických informačních center, které je pro Vás připraveno ve spolupráci s Asociací turistických informačních center, ČR, v rámci realizace projektu „A.T.I.C. ČR - regionální produkty a návštěvnost v TIC“. Cílem projektu je podpora pracovníků Turistických informačních center s akcentem na posílení lokálních produktů, značek a služeb. Přednášející Martina Landová ve spolupráci s A.T.I.C ČR.
❓KDY: 12.4.2019
❓KDE: Lysá nad Labem (v rámci veletrhu Regiony ČR)
❓V KOLIK: 09:15
❓ZA KOLIK: zdarma
Přihláška zde: https://www-1.survio.com/survey/d/M6H2D5G9P2Z8O8U9A