Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

POLABSKÉ FARMÁŘSKÉ TRHY 2020

čtvrtek 18. – neděle 21. června 2020
ZAHRADA, ŘEMESLO, POTRAVINY A CESTOVÁNÍ
Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro návštěvníky Informace pro vystavovatele

Polabské farmářské trhy a Regiony

zahrada, řemeslo, potraviny a cestování

V plné síle se návštěvníkům otevřou opět brány lyského výstaviště 18. – 21. června 2020. Pořadatelé Polabských farmářských trhů (jarního Zemědělce) a Regionů 2020 zajistili celou řadu vystavovatelů v oborech potravinářství, zahrádkářství, chovatelství a cestovního ruchu.

„Na své si přijde každý, kdo pravidelně navštěvoval naše jarní výstavy Zemědělec a Elegance, které jsme díky pandemii vtěsnali do jedné akce s názvem Polabské farmářské trhy. Více než dvě stovky tuzemských i zahraničních vystavovatelů nabídnou návštěvníkům to nejlepší ze svého sortimentu. Květiny, osiva, stromky, keře, cibuloviny, balkonové rostliny, jahodníky či trvalky, zahradnické pomůcky i nejnovější trendy v zahradní a zemědělské technice, potraviny, textil, ale i dobré jídlo nebude chybět na této výjimečné akci,“ vysvětluje manažerka výstavy Eva Švecová. Za povšimnutí určitě stojí i možnost zakoupení potravinářských výrobků vyhodnocených v soutěži Potravinářský výrobek Středočeského kraje.

Součástí farmářských trhů bude samostatná expozice cestovního ruchu Regiony, které budou primárně zaměřeny na prezentaci měst, obcí a mikroregionů, které na výstavě odprezentují návštěvníkům svoje památky, muzea, přírodní krásy, možnosti pro cykloturistiku, pěší i vodní turistiku a další atraktivní lokality. „Tuzemský cestovní ruch je díky vzniklé situaci velmi atraktivní téme, tudíž chceme našim návštěvníkům napomoci při výběru prodlouženého víkendu či celé dovolené,“ dodává na závěr ředitel výstaviště Ondřej Matouš.

Třešničkou na dortu bude určitě již tradiční Trh exotických i drobných zvířat, potřeb pro chov a krmiv, na který se mohou návštěvníci těšit v sobotu 20. června v hale C. „ Chovatelé se díky pandemii nemohli setkávat ani prodávat své odchovy, náš trh bude po dlouhé odmlce první velkou akcí, kde chovatelé nabídnou vše od slepic, králíků, holubů, přes exotické ptactvo až po akvarijní ryby či drobný hmyz“ vysvětluje manažer trhu Ladislav Žoha.
Přijďte s námi oslavit léto s plnou parádou na Výstaviště Lysá nad Labem!


Více informací najdete na: www.vll.cz
Nebo u manažerů výstav
Polabské farmářské trhy: Eva Švecová; email: svecova@vll.cz; tel: 734 311 949
Regiony: Veronika Rybáčková, mail: rybyckova@vll.cz, tel.: 724 395 811
Trh zvířat: Ladislav Žoha, email: zoha@vll.cz ; Tel: 724 395 806

Manažer výstavy

Eva Švecová

E-mail: svecova@vll.cz
Mobil: 734 311 949