Výstavy
Kudy k nám
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰
Natura Viva 2018
st 23. – ne 27. května 2018
23. mezinárodní výstava myslivosti, rybářství, včelařství a pobytu v přírodě
Hlavní stránka výstavy Otvírací doba a vstupné Záštity
Doprovodný program
Seznam vystavovatelů Informace pro vystavovatele

DOPROVODNÝ PROGRAM výstavy NATURA VIVA 2018

program probíhá na podiu v hale B

Středa 23.5.
09.30–10.00 koncert trubačů
10.00–11.00 slavnostní zahájení výstavy
11.00–11.30 ukázky vábení zvěře – Klub vábičů
11.30–12.00 křest porcelánu zn. Schlaggenwald
12.00–12.30 africký mor prasat – aktuální situace – M. Ježek
12.30–13.00 prezentace munice RUAG – KOZAP
13.00–14.00 pódiová beseda – zbraňová legislativa, evropská směrnice o zbraních
14.00–14.30 prezentace optiky FOMEI
14.30–15.00 výběr a broušení loveckého nože - J. Pajl
15.00–15.30 ukázky vábení zvěře – Klub vábičů
15.30–16.00 koncert lovecké hudby

Čtvrtek 24.5.
09.30–10.00 koncert lovecké hudby
10.00–10.30 prezentace optiky FOMEI
10.30–11.00 beseda – novela zákona o myslivosti v Polsku
11.00–11.30 soutěž Mladý trubač
11.30–12.00 soutěž Mladý trubač
12.00–12.30 ukázky vábení zvěře - Klub vábičů
12.30–13.00 prezebtace optiky ZEISS – KOZAP
13.00–14.00 podiová beseda – nepůvodní druhy zvěře – hospodáři v krajině
14.00–14.30 výběr a broušení loveckého nože - J. Pajl
14.30–15.00 prezentace Klubu autorů
15.00–15.30 ukázky vábení zvěře
15.30–16.00 prezentace porcelánu zn. Schlaggenwald

Pátek 25.5.
09.30–10.00 koncert lovecké hudby
10.00–10.30 Drobná zvěř a její životní prostředí - úvodní beseda semináře
10.30–11.00 vyhledávání srnčat před senosečí – VUZT
11.00–11.30 beseda o tlumičích výstřelu – J. Hanák
11.30–12.00 beseda s předsedou ČMMJ J. Janotou
12.00–12.30 ukázky vábení zvěře - Klub vábičů
12.30–13.00 Svět italských zbraní – Rizzini, Sabatti, Beneli – R. Jirkovský
13.00–14.00 prezentace plemen loveckých psů – J. Kubeš
14.00–15.00 soutěž kreslířů
15.00–16.00 Velká čtenářská soutěž – losování

Sobota 26.5.
09.30–10.00 prezentace optiky FOMEI
10.00–10.30 Drobná zvěř a její životní prostředí - úvodní beseda semináře
10.30 - 10.40 prezentace porcelánu zn. Schlaggenwald
10.40–11.00 prezentace zbraní BLASER – KOZAP
11.00–11.30 vyhlášení Dětské korespondenční soutěže
11.30–12.00 beseda s předsedou ČMMJ J. Janotou
12.00–13.00 prezentace plemen loveckých psů – J. Kubeš
13.00–13.30 vyhlášení soutěže Mé toulky za zvěří
13.30–14.00 ukázky vábení zvěře - Klub vábičů
14.00–16.00 včelařský blok
14.30–15.00
15.00–16.00

Neděle 27.5.
10.00–10.30 ukázky vábení zvěře - Klub vábičů
11.00–11.30 vyhlášení Zlatý kokr J. Bézy
11.30–12.00 výběr a broušení loveckého nože - J. Pajl
12.00–12.30 prezentace optiky FOMEI
12.30–13.00 koncert lovecké hudby

Doprovodný program - venkovní pódium

STŘEDA 23. 5.
hudební kapela LEGENDY

ČTVRTEK 24. 5.
hudební kapela POHODA

PÁTEK 25.5.

10.30 zahájení – vystoupení trubačů
10.50 Duo Regent – sto let české písničky
11.10 lovecká kynologie
11,30 soutěž s myslivci I. – 95 let české myslivosti
11.50 Duo Regent
12.10 sokolnictví
12.30 Duo Regent
12.50 host pořadu – Bohuš Matuš
13.30 vábiči (soutěž s myslivci II)
13.50 Duo Regent
14.10 soutěž s myslivci III. - myslivecká mluva
14.30 Duo Regent
14,50 soutěž s myslivci IV. - překvapení
15.10 Duo Regent

SOBOTA 26.5.

10.30 zahájení – vystoupení trubačů
10.50 Duo Regent – sto let české písničky
11.10 lovecká kynologie
11,30 soutěž s myslivci I. – 95 let české myslivosti
11.50 Duo Regent
12.10 sokolnictví
12.30 Duo Regent
12.50 host pořadu – Viktor Sodoma
13.30 vábiči (soutěž s myslivci II)
13.50 Duo Regent
14.10 soutěž s myslivci III. - myslivecká mluva
14.30 Duo Regent
14.50 soutěž s myslivci IV. - překvapení
15.10 Duo Regent

NEDĚLE 27.5.
hudební kapela POHODÁŘI