Výstavy
Kudy k nám
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰
Náš chovatel 2019
pá 11. – so 12. ledna 2019
14. středočeská výstava drobného zvířectva rozšířená o celostátní speciálky klubů a Celostátní výstavu poštovních holubů
Hlavní stránka výstavy Informace pro vystavovatele Informace pro chovatele Celostátní trh drobných zvířat

Stánek firmy AQUAMID s.r.o.

18. 12. 2018

Navštivte stánek této firmy v hale B, který bude v duchu značky, pod kterou jsou její výrobky distribuovány po celém světě - BENEFEED®.

Výrobky jsou ve většině případů naprosto ojedinělé, u mnohých nenajdete ekvivalent. I když jsou tyto výrobky zařazeny mezi krmiva, ve skutečnosti je jejich použití někde “v mezeře” mezi krmivy a veterinárními léčivy. Avšak nejsou léčivy a neobsahují žádné látky tohoto charakteru. Nemají tudíž ani ochranné lhůty.

Vysoká účinnost výrobků je dána výhradně použitím látek přírodního charakteru a speciální technologií výroby. Využívá vlastností tekuté formy, která je nejůčinnější v aplikaci účinných látek do organismu a při které je velmi omezena míra jejich degradace. Speciální technologií výroby, kdy jsou některé velice choulostivé účinné látky “zabaleny” do ochranného obalu, dosahuje výrobce ještě vyšší účinnosti, protože tyto látky nejsou ovlivněny zažívacím traktem a dostanou se tak v plné síle jejich účinnosti do organismu.

Fotogalerie