Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Lázně Poděbrady na výstavě Květy

12. 7. 2018 05:37
Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele Otevírací doba a vstupné

Přijďte navštívit náš lázeňský stánek, rádi Vám představíme nejen lázeňské pobyty z naší stálé nabídky, ale také naše akční letní pobyty za výhodné ceny.
Dopřejte si dovolenou v srdci Polabí – v Lázních Poděbrady a užijte si nejen procházky po lázeňské kolonádě, ale také relaxační procedury. Z našich pobytových balíčků si určitě vyberete, pokud byste si chtěli procedury vybrat sami, tak Vám připravíme pobyt přímo na míru dle Vašich představ.

Lázně Poděbrady jsou tradiční místo pro odpočinek, které jsou známé svou kvalitou a individuálním přístupem k hostům již od roku 1908. Specialitou zdejších lázní jsou zejména uhličité koupele. Unikátní koupel v přírodní minerální vodě ,Poděbradce‘‘ má blahodárné účinky na zdraví organismu. Oxid uhličitý se vstřebává kůží, zvyšuje její prokrvení a příznivě působí na činnost srdce i ledvin. Tato speciální procedura je vhodná zejména při léčbě vysokého tlaku a účinně působí na periferní oběh ve smyslu rozšíření cév. Samozřejmostí jsou také masáže, zábaly a koupele různého druhu, v nabídce mají lázně více než 70 lázeňských procedur. Najdete zde i rehabilitační bazén, sauny i solnou jeskyni.

Pro návštěvníky výstavy máme navíc veletržní slevu.

Fotogalerie