Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Večerní koňská galashow

Hoďte se do gala na letošní KOŇSKOU GALASHOW - bude to stát za to! Vyvrcholením pátečního a sobotního programu výstavy Kůň 2019 bude Večerní koňská galashow doprovázená audiovizuálními efekty a živou hudbou. To vše dohromady s mluveným doprovodem moderátora připraví kouzelné prostředí pro ty nejlepší ukázky výkonů koní i jezdců.
Hlavní stránka výstavy Aktuality Večerní koňská galashow Informace pro vystavovatele

Hlavní hvězda obou večerních představení k nám tentokrát zavítá až z Francie. Těšit se můžete na úžasného Gariho Zohera (https://www.garizoher.fr/) a jeho skvělé lusitánské koně.
Gari si pro naší galashow připravil dvě vystoupení. Jedno bude zaměřeno na ukázky drezury v sedle koně a druhé na volnost koní a jejich vztah k člověku.
Těšit se můžete i na vystoupení Jiřího Berouska a jeho šest bílých arabských hřebců.
Další program a vystupující budeme průběžně zveřejňovat.
Ale už teď vám můžeme slíbit, že vás čeká fascinující podívaná!

Předprodej vstupenek na Večerní koňskou galashow je v síti goout.cz nebo na výstavišti v Lysé nad Labem. Cena vstupenek v předprodeji je 400,00 Kč a na místě je 500,00 Kč.
Ti, kteří chtějí mít zajištěn nejlepší výhled, si mohou zakoupit místenku na hlavní tribuně v hodnotě 700,00 Kč (s ohledem na omezený počet, platí pouze do vyprodání kapacity).
Večerní koňská galashow se uskuteční 20. a 21. 9. od 19:00 do cca 21:00 hodin.

Večerní galashow
https://goout.net/cs/listky/vecerni-konska-galashow-2019/jrme/
https://goout.net/cs/listky/vecerni-konska-galashow-2019/krme/

Vážení návštěvníci, na tuto mimořádnou akci není rozlišováno jiné vstupné (vstupné je jednotné pro všechny). Výjimkou je malé dítě sedící rodičům na klíně - tato varianta není samozřejmě zpoplatněna dvakrát.

Fotogalerie