Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Večerní koňská galashow

Hoďte se do gala na letošní KOŇSKOU GALASHOW - bude to stát za to! Vyvrcholením pátečního a sobotního programu výstavy Kůň 2022 bude Večerní koňská galashow doprovázená audiovizuálními efekty a živou hudbou. To vše dohromady s mluveným doprovodem moderátora připraví kouzelné prostředí pro ty nejlepší ukázky výkonů koní i jezdců.
Hlavní stránka výstavy Aktuality Večerní koňská galashow Informace pro vystavovatele Seznam vystavovatelů Denní program Otevírací doba a vstupné, COVID pravidla

Předprodej vstupenek na Večerní koňskou galashow je v síti goout.cz nebo na výstavišti v Lysé nad Labem. Cena vstupenek v předprodeji je 400,00 Kč a na místě je 500,00 Kč.
Ti, kteří chtějí mít zajištěn nejlepší výhled, si mohou zakoupit místenku na hlavní tribuně v hodnotě 700,00 Kč (s ohledem na omezený počet, platí pouze do vyprodání kapacity).
Večerní koňská galashow se uskuteční 16. a 17. 9. od 19:00 do cca 21:00 hodin.

Večerní galashow
předprodej vstupenek - bude zveřejněno
pátek
sobota

Vážení návštěvníci, na tuto mimořádnou akci není rozlišováno jiné vstupné (vstupné je jednotné pro všechny). Výjimkou je malé dítě sedící rodičům na klíně - tato varianta není samozřejmě zpoplatněna dvakrát.

Program galashow:
připravuje se

Fotogalerie