Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Literární soutěž Čokoládové Vánoce

Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele Literární soutěž Čokoládové Vánoce

Výstaviště Lysá nad Labem a Muzeum čokolády a marcipánu Tábor vyhlašuje u příležitosti 15. ročníku Knižního veletrhu 2018 literární soutěž, tentokrát na téma Čokoládové Vánoce.

Soutěž je vyhlášena ve třech věkových kategoriích: pro děti do 7 let (tvorba příběhu formou obrázku např. kresba, leporelo, atd.), od 8 do 15 let, od 15 do 18 let.

Zúčastnit se může každý autor pouze s jednou prací.

Příběh nesmí být více jak na jeden list A4.

Své práce posílejte na mailovou adresu: petrasova@vll.cz, případně poštou na adresu: Anna Petrášová, Výstaviště Lysá nad Labem, spol. s r.o., Masarykova 1727, 289 22 Lysá nad Labem. Nejpozději do 4.12.2018. Upřednostňujeme zaslání prostřednictvím mailu.

Vyhlašovatelé si vyhrazují právo vybrané práce při zachování autorských práv použít libovolně v tisku, či na internetu, bez nároku autora na honorář.

Každá práce musí mít v horní části první stránky uvedené jméno autora, věk, adresu, telefon, mail.

Posílaný soubor (word) nazvěte svým příjmením a věkovou kategorií (např. Nováková 8 - 15, Král do 7 let… Polívková 15 - 18).

Uzávěrka je stanovena na 4.12.2018

Porota jmenovaná pořadateli soutěže práce vyhodnotí, v každé věkové kategorii udělí ceny. Ocenění autoři, případně i autoři dalších vybraných prací budou vyhlášeni v sobotním programu při autogramiádě paní Hájkové, které se odehraje v sobotu 8. prosince 2018 od 16 hodin na výstavišti v rámci KNIŽNÍHO VELETRHU, a odměněni kvalitními knižními cenami a diplomy. Nedostaví-li se autoři na vyhlašování, obdrží poštou pouze diplom. Sborníček z oceněných prací bude v elektronické podobě uveřejněn na www.vll.cz.

Fotogalerie