Výstavy
Kudy k nám
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰
Jezdecký festival - Jaro s koňmi 2018
st 21. – ne 25. března 2018
5. ročník soutěže jezdeckých disciplín a 19. výstava koní a všeho, co k nim patří
Hlavní stránka výstavy Program Ukázky programu Seznam vystavovatelů Informace pro vystavovatele Otevírací doba a vstupné

Bylinné přípravky Herbal Horse se představí při výstavě Jaro s koňmi 2018

6. 3.

Srdečně zveme všechny milovníky koní, kterým záleží na zdraví jejich čtyřnohých parťáků k našemu stánku na výstavě Jaro s koňmi 2018. Dovolte, abychom vám na letošním ročníku výstavy představili českou značku bylinných přípravků pro koně HERBAL HORSE.

Pokud víte, tak jako naši koně, kde v přírodě léčivé látky hledat, pak je právě příroda nejlepší lékárnou. Dnes jsou však koně chovaní v podmínkách, které se dalece liší od jejich přirozeného prostředí. V přírodě mají možnost vyhledávat a spásat léčivé byliny, které jim pomáhají zachovat pevné zdraví, správné trávení, hormonální rovnováhu a překonat nejrůznější neduhy. Bohužel ve výběhu často léčivé rostliny rostou pouze v omezeném množství, nebo vůbec. Proto je dobré bylinky koním poskytnout v krmné dávce.

Bylinné směsi HERBAL HORSE obsahují pouze nejkvalitnější bylinky z Čech a co víc, naše směsi jsou schválenými veterinárními přípravky s doloženou účinností.

Těšíme se na vaši návštěvu, za team HERBAL HORSE Karolína Havelková, www.herbalhorse.cz.

Fotogalerie