Výstavy
Pro návštěvníky
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Tuning Show

Hlavní stránka výstavy Aktuality Informace pro vystavovatele Informace pro návštěvníky Tuning Show

Výstava TUNING SHOW 2019 se uskuteční v hale A 1 a jejím okolí, kde si můžete prohlédnout upravená auta, která běžně na silnici nepotkáte. Představí se zde auta, která se pravidelně zúčastňují tuzemských i zahraničních soutěží . Těšit se můžete i na speciály připravené např. na DRIFTY nebo SPRINTY.
Návštěvníci zde mají možnost hlasovat v DIVÁCKÉ ANKETĚ pro vůz, který se jim nejvíce líbí . Hlasování probíhá od pátku do neděle a vůz, který získá za tuto dobu nejvíce hlasů, vyhrává.
Pro účastníky máme připraveno několik soutěží jako např. :
DIVÁCKÁ ANKETA - TOP 5, NEJ ARANŽMÁ - TOP 3, CENA POROTY - TOP 3, DIVÁCKÁ ANKETA - TUNING SRAZ - TOP 3 a další soutěže , které připravujeme spolu s partnery výstavy.
Po celou dobu výstavy bude probíhat představování vystavovaných aut, při kterém budou jejich majitelé seznamovat návštěvníky s úpravami svého vozu.
V pátek od 15.00 do 17.00 se můžete těšit na Warm - up párty, kterou zajistí DJ z MUSIC CLUB CALYPSSO, kde bude po ukončení výstavy pokračovat TUNING SHOW PÁRTY.
V sobotu doplní TUNING SHOW tradiční TUNING SRAZ, na kterém mají návštěvníci také možnost hlasovat pro nejhezčí vůz tohoto srazu. Vyhlášení výsledků ankety bude v odpoledních hodinách.
V neděli odpoledne proběhne vyhlášení výsledků DIVÁCKÉ ANKETY a dalších soutěží, předání pohárů a cen. Zároveň budou vylosováni tři hlasující návštěvníci, kteří vyhrají hodnotné ceny od partnerů akce.

Zájemci o vystavení auta kontaktujte prosím koordinátora výstavy

HANSO
Luboš Hanzal
tel.: 602404287
tuningshow@email.cz