Výstavy
Kudy k nám
Pro vystavovatele
O nás
Kontakty
menu ☰

Kit Saloon Nymburk 2018

31. 5. 2018 11:08

Soutěžní výstava plastikových modelů s celorepublikovou působností a účastí zahraničních modelářů.

16.6.2018

Pořádá IPMS NYMBURK, z.s.
tel. 778 838 636
www.kitsaloon.cz
www.ipmsnymburk.com
ipmsnymburk@ipmsnymburk.com

Mediální partner: EDUARD – MODEL ACCESSORIES, spol. s r.o.

Generální partner: Plastic Planet s.r.o.

Kit Saloon Nymburk se za roky konání zapsal do podvědomí širokému spektru příznivců plastikového modelářství nejenom z České republiky. Modely vystavované v roce 2016 v Obecním domě v Nymburce čítaly přes 700 exemplářů a akci navštívila tisícovka vyznavačů tohoto hobby. V soutěži je vyhlašováno několik desítek kategorií včetně tří pro dětské modeláře ve věku do 15 let, v nichž jsou oceňováni nejen vítězové, ale cenu obdrží všichni soutěžící z řad dětí. Základní kategorie bývají rozšířeny o speciální ocenění členů IPMS NYMBURK, z.s., zástupců jiných klubů či komerčních subjektů účastnících se akce se svými stánky, na kterých je možné nakoupit nejenom plastikové modely, ale také barvy, pomůcky, rozličné nářadí a literaturu. Zpestřením pro soutěžící bývá i losování o věcné ceny.
Klub plastikových modelářů Brno pořádá akci Modellbrno v jednom z pavilonů výstaviště Brno také v červnu, avšak jednou za dva roky. Nymburští modeláři se rozhodli Kit Saloon uspořádat v prostředí VLL proto, aby byl tradiční červnový termín zachován a akce mohla proběhnout v podmínkách nabízejících odpovídající prostorové možnosti, jaké skýtá i výstaviště Brno.
Veškeré informace o Kit Saloonu Nymburk 2018 naleznete na webových stránkách IPMS NYMBURK, z.s.

V rámci Kit Saloonu Nymburk 2018 proběhne i Mistrovství republiky mládeže v plastikovém modelářství pořádané Svazem modelářů České republiky.

Fotogalerie