Kola 2017 a TUNING SHOW 2017

10.11.2017 - 12.11.2017

22. výstava automobilů, motocyklů a jejich příslušenství

 

 

 

 

Na výstavě Autosalon KOLA 2017, která bude probíhat od 10. do 12. listopadu 2017 na výstavišti v Lysé nad Labem, vždy 9 - 17 h, budou mít návštěvníci možnost podrobně se seznámit s novinkami i tradičními modely téměř všech automobilových značek. Těšit se můžete také na tuningové skvosty, závodní automobily a motocykly.                             

                                                                                                                                         

Cílem výstavy KOLA 2017 je ve třech výstavních halách i na venkovní ploše ukázat široké veřejnosti nejen osobní a užitkové vozy, ale zároveň ve zvláštní expozici seznámit návštěvníky s automobily nominovanými do ankety Auto roku 2018 v České republice.  Můžete se těšit na novinky letošního podzimu - novou Škodu Karoq, Seat Arona, Hyundai i30 N, Volkswagen Polo, Kia Stonic, novou Toyotu na hybridní pohon a další nové i tradiční modely předních značek. Vystaveny zde budou i motocyklové novinky Harley Davidson a Suzuki.

 


                   

  

Společně s Autosalonem bude probíhat 17. ročník výstavy Rychlá kola, která představí průřez všemi odvětvími motoristického sportu u nás řadou exkluzivních exponátů, ukázek, besed a autogramiád se špičkovými závodníky a letošními olympioniky. Na venkovní ploše budou probíhat ukázky motocrossu.

 

V samostatné sekci Tuningshow se představí auta, která se pravidelně zúčastňují tuzemských i zahraničních soutěží. Těšit se můžete i na speciály připravené např. na drifty nebo sprinty. V sobotu se uskuteční tradiční Tuning sraz, na kterém mají návštěvníci možnost hlasovat pro nejhezčí vůz tohoto srazu.

                                                      

 

PROFIL VÝSTAVY:

automobily osobní, užitkové                              ● motocykly všech kubatur

náhradní díly                                                     ● diagnostika

doplňky příslušenství                                          ● servis

autokosmetika                                                    ● ostatní motoristické obory

opravárenství

odborné časopisy