Pivní a vinné slavnosti 2016

11.11.2016 - 13.11.2016

 

4. ročník veletrhu pivovarů a vinařství.

 

Vážení návštěvníci zveme vás na třetí ročník výstavy nazvané Pivní a vinné slavnosti 2016. V rámci těchto slavností budete moci ochutnat rozmanité druhy piva a vína převážně z Moravy a Čech. Příjemnou atmosféru navodí  hudební program, který se ponese převážně v duchu folku a country.  K dobrému pití samozřejmě patří také dobré jídlo, proto zde v rámci slavností budou nabízeny také různé druhy pochutin.

Ochutnejte tyto speciality:

 

Přijďte ochutnat výborné benešovské pivo Tmavý ležák 11% a polotmavý ležák 13% Sedm kulí nebo světlý speciál 15% d´Este.

 

Ochutnejte pivo z kokořínské vody -  Pivovar Lobeč - parostrojní pivovar v Lobči u Mšena nabídne na Pivních a vinných slavnostech piva, která se vyrábí staletími prověřeným postupem s velkou mírou ruční práce.

 

Třetí největší pivovarnická skupina a evropská jednička mezi výrobci piva HEINEKEN na Pivních vinných slavnostech od 11. do 13. listopadu odprezentuje Svatomartinské pivo Krušovice a Mušketýra, ochutnat můžete i jablečné cidery Strongbow.

 

Milovníci dobrého vína, zveme vás na ochutnávku Svatomartinských vín z Lednicko - valtického podzemí. V prvním patře haly A2 na Pivních a vinných slavnostech již tento víkend.

 

Pivovar Krčín Sedlčany – Vánoční ležák a Supovo jantarové pivo

 

Dva Malešické originály  - voňavý svrchně kvašený pale 11% a tradiční spodně kvašený ležák 12%

 

Pivo českého ráje – netradiční  tmavý Rohozec X nebo višňové pivo

 

Vystoupení Olgy Lounové – zpěvačka nominovaná v anketě Český Slavík Mattoni 2016, rally závodnice  - sobota od 13 hodin

 

Pochoutky na talíři - po celou dobu výstavy Svatomartinská husa, sýry, uzeniny, škvarky, vše k dobrému pivu a vínu