Lázeňský veletrh 2015

11.06.2015 - 14.06.2015

 Informace o veletrhu

 Lázeňský veletrh si klade za cíl poskytnout možnost léčebným lázním a dalším poskytovatelům léčebné, rehabilitační a relaxační péče  představit se široké odborné i klientské veřejnosti, aby mohli efektivně čelit atakům mnoha subjektů, které vydávají mnohdy ne zcela odborné úkony za lázeňské služby.
Kromě hlavního zaměření se soustředí na odborné vzdělávání, zdravotní pojištění, zdravotnickou techniku, diagnostiku, fitness, wellness, dietologii a ošetřující a léčebnou kosmetiku.

 

                        

 

Jaký byl Lázeňský veletrh v roce 2014?

Lázeňského veletrhu, jenž sdílel halu B s výstavou Senior Handicap, se zúčastnily například lázně Poděbrady, Františkovy Lázně, Hodonín, Jáchymov, Lázně Jupiter, Lázně Bělohrad,Libverda atd. Zájem návštěvníků byl tak velký, že dokonce zaskočil některé subjekty natolik, že jim už na neděli nezbyly potřebné propagační tiskoviny.

Kromě nabídky lázeňských, rehabilitačních a relaxačních pobytů poskytovali někteří vystavovatelé i odborné služby (různá měření, vyšetření a masáže) přímo na místě: Lázně Jupiter či Lázně Poděbrady.

Po celou dobu výstavy probíhaly Dny zdraví s VZP - odborní pracovníci ze Všeobecné zdravotní pojišťovny poskytovali zájemcům (pojištěncům VZP) bezplatné služby: měření hladiny cholesterolu v krvi. měření hladiny triglyceridů v krvi, měření krevního tlaku a pulzu, stanovení diagnózy obezity, poradenství zdravého životního stylu. Celkem v průběhu dvou dnů vyšetřili 270 lidí.