Stavitel 2014

20.02.2014 - 23.02.2014

 

Vážení přátelé, vystavovatelé, návštěvníci!

 

Ve dnech 20. – 23. 02. 2014 uspořádá výstaviště Lysá nad Labem  v pořadí již 20. ročník národní výstavy stavebních materiálů a technologií s názvem STAVITEL 2014. 

 

Výstava STAVITEL nabízí svým návštěvníkům široké portfolio současných stavebních materiálů, stavební techniky a technologií a je určená jak lidem, kteří jsou v oboru stavebnictví profesionály, tak lidem kteří staví nebo které teprve čeká přestavba nebo rekonstrukce bydlení. Díky množícím se dotazům ze strany zastupitelů obcí a měst jsme profil a specializaci výstavy rozšířili o témata komunální techniky (nakládání s odpady, recyklace, péče o venkovní prostory, městský mobiliář) a modulárních montovaných stavebních systémů (modulární stavba – obytné, sanitární, skladové kontejnery, montované stavební moduly, mobilní domy).

 

Nepostradatelnou a divácky atraktivní součástí výstavy Stavitel je i tradiční soutěžní přehlídka řemesel SUSO, v níž se představí obory zedník a truhlář. Jsme rádi, že můžeme navázat i na tradici celorepublikové soutěže žáků SOŠ a SOU v oboru instalatér, jejíž další ročník bude zahájen právě na výstavě Stavitel v Lysé nad Labem.

 

Mezi nejvýznamnější inovaci veletrhu patří propojení veletrhu STAVITEL s oborově blízkými výstavami, kterými jsou SVĚT BAREV a LIGNA BOHEMIA. Ve stejném termínu tak návštěvníci jistě ocení veletrh SVĚT BAREV, zaměřený na barvy, laky a příslušenství. Mohou se inspirovat v nových trendech designu i postupů a technologií.

Významná výstava LIGNA BOHEMIA je zaměřená na dřevoobráběcí stroje, truhlářské nářadí, spojovací materiály a další technologie pro zpracování dřeva. Každoročně se jí účastní přední výrobci v oboru. Tato výstava se představí v nové moderní hale C, která svými dispozicemi plní nejnáročnější kritéria dnešního výstavnictví.

Doplňková výstava KOMUNÁLNÍ TECHNIKA cílí na nakládání s odpady, recyklaci a údržbu vnitřních i venkovních prostorů.

Dovolujeme si Vás proto pozvat v únoru 2014 na půdu výstaviště v Lysé nad Labem na další ročníky výstav STAVITEL, LIGNA BOHEMIA a SVĚT BAREV. Více najdete vjednotlivých kapitolách na těchto webových stránkách www.vll.cz.

 

Na setkání s Vámi se těší

 

JAN WANNER

manažer výstav

Mobil: + 420 724 395 809  

 

 Regionální kolo Soutěžní přehlídky řemesel SUSO

 

       

 Závěrečná tisková zpráva k soutěži SUSO je ke stažení ZDE