Kola 2014 a TUNING SHOW 2014

07.11.2014 - 09.11.2014

19. výstava automobilů, motocyklů a jejich příslušenství

 

NA AUTOSALÓNU KOLA 2014 ZAZÁŘÍ NOVÁ ŠKODA FABIA


Na autosalónu Kola 2014 se představí s napětím očekávaná Škoda Fabia třetí generace. Dva vozy Škoda Fabia III si návštěvníci autosalónu budou moci prohlédnout v expozici Škoda Auto. Prodej nové Fabie bude v Česku zahájen 11. listopadu, světová premiéra byla už začátkem října na autosalónu v Paříži.

 

Ve třech výstavních halách a na volné ploše výstaviště se na autosalónu Kola 2014 o druhém listopadovém víkendu představí osobní a užitkové vozy předních značek. Vedle nových Fabií nebudou chybět další horké novinky – například Citroën C4 Cactus, novinka mezi pick-upy Isuzu D-Max, Dacia Duster Black Storm, Hyundai Genesis a Hyundai i20, nový Renault Twingo a další nové tváře. Ve speciální expozici si návštěvníci prohlédnou vozy navržené na Auto roku 2015 a budou pro ně hlasovat v anketě. Výstava osobních a užitkových vozů, představení horkých automobilových novinek a přehlídka závodních speciálů a tuningových skvostů proběhne na výstavišti už po devatenácté.

 

Autosalón Kola jako jediný v Česku tradičně představuje ucelenou specializovanou přehlídku motoristického sportu. Výstava Rychlá kola nabídne aktuální průřez motoristickou reprezentací – vozy a motocykly ze závodních tratí a okruhů právě uplynulé sezóny. Unikátní soutěžní speciály si návštěvníci prohlédnou zblízka, pozornost určitě upoutají například stroje připravované pro dakarský maraton. Na besedách a autogramiádách se návštěvníci setkají s úspěšnými jezdci, mezi nimiž nebude chybět první český pilot F1 Tomáš Enge. Magnetem pro diváky budou také exhibice soutěžních jezdců endura, motokár či ploché dráhy.

 

Zájem návštěvníků vždy přitahuje také atraktivní Tuning Show – přehlídka tuningových lahůdek s anketou o nejkrásnější vozidlo. Individuálně upravené vozy v originálních aranžích budou návštěvníci hodnotit a soutěžit tak o zajímavé ceny.

 

Doprovodný program autosalónu doplní soutěž mladých automechaniků, dětská soutěž, rallye pro děti ze speciálních škol, dopravní hřiště či dětské automobilové trenažéry a další zábava.

 

Současně s autosalónem Kola budou na lyském výstavišti probíhat Pivní a vinné slavnosti, nabízející příjemné posezení u dobrých nápojů rozmanitých značek a samozřejmě také dobré jídlo a hudbu.

 

Autosalón Kola 2014 s výstavami Rychlá kola a Tuning Show budou pro veřejnost otevřeny od pátku 7. do neděle 9. listopadu 2014 vždy od 9 do 17 hodin. Další informace naleznete na www.vll.cz.

 

PROFIL VÝSTAVY:

automobily osobní, užitkové                              ● motocykly všech kubatur

náhradní díly                                                     ● diagnostika

doplňky příslušenství                                          ● servis

autokosmetika                                                    ● ostatní motoristické obory

opravárenství

odborné časopisy