Zemědělec - podzim 2014

09.10.2014 - 12.10.2014

Vážení návštěvníci, milí návštěvníci,

 

ve dnech 9. – 12. Října 2014 se na výstavišti v Lysé nad Labem uskuteční již 41. Pokračování oblíbené prodejně-kontraktační výstavy ZEMĚDĚLEC. Každoročně tuto zemědělskou a zahrádkářskou výstavu navštíví kolem třiceti tisíc lidí. Tento fakt svědčí o tom, že se jedná o jednu z nejoblíbenějších lyských výstav mezi širokou veřejnost.

 

Souběžně s podzimní výstavou ZEMĚDĚLEC 2014 se uskuteční již 19. ročník výstavy NÁŠ CHOV, prezentující chov hospodářských zvířat, technologie pro chov a veterinární pomůcky. Rovněž tato výstava se setkává s obrovským zájmem.

 

Každoroční spojení výstav ZEMĚDĚLEC a NÁŠ CHOV přineslo pro rok 2014 významnou změnu, kterou ocení všichni drobní i větší zemědělci a chovatelé. Celostátní výstava hospodářských zvířat bude letos obohacena o NÁRODNÍ HOLŠTÝNSKÝ ŠAMPIONÁT a  tato událost celorepublikového významu samozřejmě přitáhne do Lysé nad Labem velké množství menších i větších zemědělských firem. Podzimní varianta výstavy ZEMĚDĚLEC se tak představí návštěvníkům jako silná oborová výstava, kde se budou prezentovat společnosti ze všech zemědělských oborů a to především firem vyvíjejících a produkujících krmiva pro hospodářská zvířata, chovatelské a šlechtitelské společnosti a samozřejmě i prodejci těžké zemědělské techniky mnoha světových značek.

 

Výstava podzimní ZEMĚDĚLEC se tak opětovně vrací na výsluní mezi zemědělskými výstavami a její návštěvu by si neměl nechat ujít žádný opravdový zemědělec!

 

Množství hospodářských zvířat a zemědělské techniky ovšem nepřipraví návštěvníky o jejich oblíbené podzimní zahradnické trhy, kde si tradičně budou moci vybrat z nepřeberného množství okrasných i ovocných dřevin, keřů a květin, sadby, hnojiv a zahradnické chemie, nářadí a nástrojů pro zahradnické práce i drobné mechanizace. Na své si tak přijdou i všichni zahradníci a zahrádkáři!