Domov a teplo 2013

06.09.2013 - 08.09.2013

Vážení návštěvníci, vystavovatelé a obchodní přátele,

také v letošním roce v portfoliu našich výstav nebude chybět výstava vytápění, energie v domácnosti, bytového vybavení, nábytku, kterou znáte pod jménem DOMOV A TEPLO. Tento 19. ročník se zařadí do trojlísku výstav společně s POLABSKÝM KNIŽNÍM VELETRHEM 2013 s podtitulem "VŠE PRO VAŠE HNÍZDEČKA" a novinkou JIŘINKOVÝMI SLAVNOSTMI. Po předchozích letech, kdy třetím lístkem pomyslného trojlísku byla Výstava ZÁCHRANÁŘ, Vás nyní naladíme na jemnější květinovu notu. Teplo a útulnost Vašich hnizdeček a naše výstaviště tak prozáří nádherné barvy těchto květinových královen babího léta.

V letošním roce jsme navíc ve spolupráci s portálem TZB-info a SFŽP a pod záštitou předsedkyně Energetického regulačního úřadu Ing. Aleny Vitáskové zařadili informační setkání s odborníky: Nevíte jak se vyznat v džungli nabídek dodavatelů energií? Bojíte se, abyste nenaletěli? Nevíte si rady s tím, jaký druh vytápění vybrat? Nebo nerozumíte tomu, jak je možné nakupovat energii na burze a připadá vám, že to není pro vás? V doprovodném programu našeho výstaviště můžete s renomovanými odborníky na toto téma diskutovat a získat mnoho užitečných informací během vypsaných seminářů. Důležité je, že Vám odborníci přímo ze Státního fondu životního prostředí pomohou s programem NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM a dozvíte se informace také možnostech dalších dotačních titulů.  

Výstava Domov a teplo                     

Zaměření podzimních odborných výstav je kontrakčně-prodejní s důrazem na kvalitu a pestrost prezentovaného sortimentu a výstavních expozic. Věříme, že společně s kvalitním doprovodným programem a přímou mediální kampaní zaměřenou na širokou veřejnost se nám podaří v příjemném počasí babího léta zajistit vysokou návštěvnost a spokojenost jednotlivých partnerů, vystavovatelů, samotných návštěvníků ale i celého organizačního týmu Výstaviště Lysé nad Labem.

Včasný termín podání závazné přihlášky Vám zajistí atraktivnější místo ve výstavní hale a hladký průběh přípravných práci na výstavě.  Formulář závazné přihlášky naleznete v sekci informace pro vystavovatele. Vyplněnou přihlášku nám můžete zaslat mailem, faxem nebo poštou. V případě konzultací nad výstavním stánkem, kalkulaci a dalších realizačně-organizačních záležitosti kontaktujte kdykoliv produkčního manažera výstavy. Těšíme se na spolupráci!

 

Záštita ERÚ                SFŽP