Aktuality - novinky

Móda nejen pro jízdu na koni - Covalliero

Móda nejen pro jízdu na koni - Covalliero

Naše společnost Ketris s.r.o. se zabývá prodejem širokého spektra výrobků, které zahrnuje farmářské a chovatelské potřeby, nabídku elektrických ohradníků a veškeré zařízení stájí a pastvin. V neposlední řadě nabízí také potřeby pro koně a jezdce. Na výstavě bude k dostání nabídka potřeb právě pro koně a jezdce, zejména pak kolekce jezdeckého oblečení Covalliero, která se pyšní kvalitními výrobky za dobré ceny. Tyto produkty zajisté nadchnou všechny majitele a milovníky koní. Covalliero je německé produkce a působí na trhu již od roku 2005. Není tedy divu, že počet spokojených zákazníků každoročně vzrůstá.

 

 

Předností této značky jsou moderní barvy a inteligentní detaily spolu s propracovaností a funkčností (prodyšnost, odolnost proti větru a dešti). Barvami letošní kolekce značky Covalliero podzim/zima 2017/2018 jsou modrá, hnědá a černá. V nabídce naleznete podsedlové dečky, deky pro koně, ohlávky a vodítka. Zákazníci každého věku a postavy pak naleznou mikiny, bundy, vesty, rajtky a také jezdecké rukavice.

 

 

Letošní novinkou jsou jezdecké legíny. Díky nim budete mít možnost cítit se v sedle ještě pohodlněji a nebudou vás trápit žádné zipy a knoflíky. Jsou opatřeny celosedovým gripem pro lepší přilnavost k sedlu. Navíc mají na zadní straně praktickou kapsu na zip.

 

 

Dámské zimní kabáty nabídnou výbornou ochranu proti dešti a sněhu nejen v koňském sedle, ale i ve městě. Letošní kolekce je opět ve znamení kvalitních výrobků za dobré ceny.

 

 

Neváhejte a přijďte se sami přesvědčit o funkčnosti a propracovanosti letošních modelů. Navíc budete mít jedinečnou šanci zakoupit loňské modely za výhodné ceny. Pokud si chcete ještě před veletrhem prohlédnout kolekce značky Covalliero, neváhejte navštívit naše webové stránky www.ketris.cz, kde již nyní na eshopu můžete shlédnout celou novou kolekci.

 

 

Těšíme se na setkání s Vámi na našem stánku.

 

Ketris s.r.o.