Aktuality - novinky

Pestaurace - gastronomický zážitek pro vaše psí miláčky

Pestaurace - gastronomický zážitek pro vaše psí miláčky

Chodíte rádi do restaurací poznávat nové chutě a chtěli byste totéž dopřát svému psímu mazlíčkovi? Vezměte ho do Pestaurace, kde si může vybírat z řady laskomin od Dášenčina kuřátka po jehně Baskerville s rýží a jehněčím demi glace! Tento koncept stylové psí restaurace představila česká značka výživových programů, doplňků a krmiv nejen pro psy - Fitmin. Pestaurace je mobilní a v průběhu roku se s ní můžete setkávat ve vybraných parcích a odborných akcích, jakými jsou například výstavy psů, napříč celou republikou. Nejbližší zastávkou Pestaurace bude mezinárodní výstava Kůň 2017 v Lysé nad Labem, která se koná 16. září.

 

Voňavé menu v příjemném prostředí

 

Interiér Fitmin Pestaurace je přizpůsoben potřebám psů, kteří se v ní budou cítit dobře. Celá konstrukce je velmi variabilní, takže se v létě prostor snadno změní v otevřený koutek s dostatkem pelíšků pro psy a dek na sezení i pro jejich majitele.  

 

V samotném menu nebude chybět superprémiové krmivo značky Fitmin, při jehož výrobě bylo použité čerstvé maso ve vysoké kvalitě, která se používá také v potravinářství. Pejsek si z menu může vybrat sám podle vůně, případně páníčkovi s volbou pomůže proškolený personál. Nabídka je velmi bohatá, a tak váš psík může ochutnat například dobroty obsahující jehněčí nebo králíka s rýží, lososa s bramborem, pět druhů mas či kuřecí. Degustační menu je zdarma pro psí návštěvníky zdarma.

 

Složení, za které by se nestyděl žádný šéfkuchař


Zdraví na prvním místě. Přesně tím se česká značka Fitmin řídí a díky unikátnímu složení krmiv pro zvířata poskytuje individuální přístup k jejich stravě. Cílem je podpořit zdravý vývoj zvířete, imunitu I správnou funkci trávení, a to vše skloubit s tím, že každému z nich chutná. Na své si tak přijde každý – od mláděte až po seniora, a to s ohledem na kondici, životní styl i zdravotní stav.  

Více informací na www.fitmin.cz.

 

 

O značce Fitmin

Fitmin je značka výživových programů, doplňků a krmiv pro psy, kočky a koně. Výrobní centrum sídlí v České republice v obci Helvíkovice u Žamberka. Fitmin je českou značkou a jednou z mála značek v Evropě, která využívá technologii pro přidání čerstvého masa do granulí. Používá se tzv. strojově vykostěné maso vysoké kvality, které je využíváno také v potravinářství. Součástí společnosti je vlastní chovatelská stanice, takže na kvalitu a chutnost krmiv dohlížejí také psi plemene border kolie. Historie značky Fitmin sahá do 90. let minulého století, kdy zde rodina Štěpánků navázala na zemědělské a chovatelské kořeny a vybudovala vlastní výrobnu krmiv pro hospodářská zvířata. Značka Fitmin zahájila v Helvíkovicích výrobu krmiv pro psy v roce 1998, od roku 2008 se zde vyrábí také krmivo pro kočky. Značka Fitmin je v současné době součástí nadnárodní skupiny Dibaq.