Aktuality - novinky

Jaro s koňmi - koně na dosah

Jaro s koňmi - koně na dosah

Vážení návštěvníci,
výstava Jaro s koňmi / Jezdecký festival a Zemědělec se nezadržitelně blíží. Proto si Vám dovolujeme představit některé body doprovodného programu, na které se můžete těšit.

 

V první řadě, pro dětské milovníky koní, ale i ty velké, od pátku 24. do neděle 26.3. si budete moci prohlédnout , pohladit a třeba se i svézt na koni. Představí se Vám jezdecká stáj U Sepíka, která se zde představí v rámci této akce poprvé a současně zde bude mít dva koně (pony). Současně dětem nabídne možnost vymalovat si omalovánky s koňskou tématikou, budete si moci vyzkoušet čištění koně a mnoho dalšího.

 

Dalším zajímavým bodem doprovodného programu je soutěž v aranžování květin studenty střední odborných škol - Polabský motýl, dále odborné přednášky, besedy, hudební vystoupení a mnoho dalšího.

Nedílnou součástí těchto akcí je rovněž Jezdecký festival, v rámci něhož budou probíhat soutěže jezdeckých disciplín pod hlavičkou České jezdecké federace.

  

Vážení návštěvníci, pokud máte zájem o více informací, co všechno na Vás čeká od střed 22. do neděle 26.3. klikněte na záložku Doprovodný program buď u výstavy Zemědělec, nebo u výstavy Jezdecký festival / Jaro s koňmi.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.