Aktuality - novinky

CENTRUM PŘÍVĚSŮ Mělník již není třeba dlouze představovat.

CENTRUM PŘÍVĚSŮ Mělník již není třeba dlouze představovat.

CENTRUM PŘÍVĚSŮ Mělník již není třeba dlouze představovat. Firma má svoje místo na českém trhu od roku 2001 a je i pravidelným vystavovatelem na výstavišti v Lysé nad Labem. CENTRUM PŘÍVĚSŮ zastupuje přední německé a francouzské výrobce, nabízí kompletní program přívěsů HUMBAUR do 3,5t ( pro přepravu koní a poníků, nákladní jednonápravové, dvounápravové, sklápěcí, skříňové přívěsy a další ), najdete zde i přívěsy pro koně značky THIEL, autopřepravníky pro koně THEAULT a přívěsy a autoboxy firmy WT METALL.

 

CENTRUM PŘÍVĚSŮ má sídlo firmy v Mělníku a stabilně je zde k vidění minimálně 100 přívěsů skladem.  Firma zajišťuje prodej formou splátek, samozřejmostí je záruční a pozáruční servis přívěsů, prodej náhradních dílů.

 

Představitelem firmy je Vladimíra Kozáková, pan Jan Hartman a jejich tým. Všichni Vám rádi poradí při výběru přívěsu, ať již přímo v Mělníku - Chloumku nebo přímo na výstavišti v Lysé nad Labem při příležitosti výstavy Kůň 2016, a to na venkovní výstavní ploše. Jste srdečně zváni!