Soutěž

logo soutěže    

Dne 31.3.2016 zasedala odborná porota k vyhodnocení přihlášených prací v níže popsané soutěži.

Nyní můžete hlasovat pomocí hlasovacích lístů přímo na výstavě, kde budou jednotlivé práce vystaveny.

Hlasovací lístek ke stažení  ZDE

 

 

 

 

 

Přihláška do I. ročníku soutěžní přehlídky tištěných turisticko propagačních materiálů o „Turistickou informaci roku 2016“ a „Zpravodaj roku 2016“

 

Dobrý den,

věnujte prosím několik minut svého času přečtením následujících informací, vyplněním a odesláním závazné přihlášky.

Zlatý pruh Polabí, o.p.s., A.T.I.C. ČR spolu s VLL, a.s., ČCCR, SMO, ACK ČR, ATUR CZ a partnery vypisuje I. ročník soutěže „O turistickou informaci roku 2016“ a „Zpravodaj roku 2016“.

Jde o soutěžní přehlídku turistiko-propagačních materiálů (tiskovin) v českém jazyce, která bude probíhat v rámci veletrhu cestovního ruchu REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY dne 21. 4.- 24. 4. 2016 v Lysé nad Labem v následujících kategoriích:

 


„O turistickou informaci roku 2016“

  

Kategorie:

Trhací mapy – jednoduchá mapa města, případně okolí, která je v TIC rozdávána zdarma

Turistický průvodce – který je určen pro turisty k poznání příslušné destinace

Propagační leták - propagační letáky, převážně ve formátu DL, ale je možný i jiný formát, které jsou distribuovány zdarma

PR materiály - reprezentativní propagační letáky určené převážně pro partnery

Publikace - publikace určené k prodeji se zaměřením na cestovní ruch

Turistické noviny (periodický speciál cestovního ruchu) - tištěné materiály určené široké veřejnosti k informovanosti o turistické nabídce v okrese, kraji, destinaci a ČR

Slevové karty (kompletní balíček) - jedná se o balíček "slevových či věrnostních karet" s tištěnými materiály určených k propagaci těchto produktů

Nástěnné, stolní a kapesní kalendáře - jednotlivé kalendáře nebo sada kalendářů pro rok 2016

Tištěné katalogy cestovních kanceláří a agentur - propagační katalogy cestovních kanceláří a agentur určené pro konečného zákazníka v roce 2016

 

 

 

„Zpravodaj roku 2016“

 

Kategorie:

Zpravodaje měst a obcí - periodický zpravodaj, noviny, apod. měst a obcí vydané v roce 2015

Vyhlášení výsledků v jednotlivých kategoriích včetně speciálních ocenění proběhne v rámci "galavečeru" veletrhu cestovního ruchu REGIONY ČESKÉ REPUBLIKY v Lysé nad Labem dne 22. dubna 2016 od 19:00 hodin v areálu výstaviště.

Během soutěžní přehlídky budou probíhat "tematické semináře" (tvorba propagačních matriálů, výběr fotografií, psaní textu, tvorba slevových a věrnostních karet apod.).

Poplatek vč. DPH za přihlášení do jednotlivých kategorií je vždy uveden v samotné přihlášce a obsahuje (V případě přihlášení do více kategorií platí volný vstup za kategorii pro jednu osobu tj. 1 kategorie = 1 osoba):

volný vstup pro jednu osobu v rámci konání veletrhu Regiony České republiky 2016

volný vstup pro jednu osobu na "tematické semináře"

volný vstup pro jednu osobu na "galavečer"

 

 

Vyplněnou přihlášku se dvěma kusy přihlášených propagačních materiálů - souborů dle kategorie (1x pro hodnotící komisi, 1x pro výstavu soutěžních materiálů pro veřejnost v rámci veletrhu) odešlete na níže uvedenou adresu do 15. března 2016. Na obálku napište heslo "TIR-ZR 2016".

Zlatý pruh Polabí, o.p.s.

Turistické informační centrum Poděbrady

Jiřího náměstí 19, 290 01 Poděbrady

 


Úhradu registračního poplatku proveďte na účet Zlatého pruhu Polabí, o.p.s., č. ú. 30015- 493399389/0800 , variabilní symbol - vaše IČ, do 20. března 2016, po připsání částky na účet Zlatého pruhu Polabí, o.p.s. Vám bude zaslán daňový doklad.

POZOR, před odesláním si přihlášku vytiskněte a jeden výtisk vložte k propagačním materiálům a druhý si založte pro případ kontroly fakturace či možné reklamace!!!!!!!

Uzávěrka přihlášek je 15. března 2016 do 17:00 !!!!!!!!

 

 

Děkuji všem za vyplnění a zaslání přihlášky do této soutěže.

Pavel Hlaváč, ředitel

Zlatý pruh Polabí, o.p.s.

 

 

Elektronická přihláška do soutěže ZDE